04 Aralık 2015, Cuma 08:23:36

SunExpress’e farkındalık ödülü

Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin “Farkında Olanlar, Fark yaratanlar” konseptli Medya ve İletişim Ödülleri sahiplerini buldu.
  • Başarı öyküsü kardeşim Server Aydın, maşallah
  • Torpilli morpilli baya güzel adam
  • Torpille rektör olunmuyor özel üniversitelerde...
  • Nevsehir hatti da acilsin!

Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin “Farkında Olanlar, Fark yaratanlar” konseptli Medya ve İletişim Ödülleri sahiplerini buldu. SunExpress, aktarmasız uçuşları ön plana çıkaran ve bu konuda farkındalık yaratan “İstanbul çık aradan” reklamı filmi ödül aldı. Ödüllerin dağıtıldığı geceye katılan SunExpress Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, SunExpress’in ödülünü Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Şahin Karasar’dan aldı.

Teşekkür konuşması yapan Aydın, Maltepe Üniversitesi’nin bu duyarlılığına teşekkür ederek, “Bu projeyi hayata geçirmemizin nedeni tabi ki İstanbul’u aradan çıkarmak değil. Bizim merkezimiz Antalya ve HUB’ımız da İzmir. Bu iki kentimizden hem Türkiye’de hem Avrupa’da bir çok noktaya uçuyoruz. Bu projeyle de, İstanbul üzerinden bir yerlere gitmek zorunda olmadıklarını, İstanbul’un o karmaşasına girmeden isterlerse direkt uçuşlarımızla isterlerse İzmir ve Antalya üzerinden rahat rahat uçabilecekleri mesajını vermeye çalıştık. Bu değerli ödül ile de bunda başarılı olduğumuzu gördük. Başta Sayın Rektör Karasar’a olmak üzere bütün Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi akademisyenlerine teşekkür ederiz” dedi.  Aydın daha sonra da Rektör Karasar’a SunExpress uçak maketi hediye etti.

SunExpress’e farkındalık ödülü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 3 yıl önce
Başarı öyküsü kardeşim Server Aydın, maşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olsun ~ 3 yıl önce
Torpilli morpilli baya güzel adam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil ~ 3 yıl önce
Torpille rektör olunmuyor özel üniversitelerde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 3 yıl önce
emin ol olunmuyor! iktidarin emri devlet,ozel tanimiyor ! ozel sirketlere iktidarin emriyle disardan ise alinip,yonetici yapilan dunya kadar yandas var biliyor musun ???
Nevsehir ~ 3 yıl önce
Nevsehir hatti da acilsin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000