02 Ekim 2009, Cuma 12:49:39

SunExpress’le, her şey dahil 49 Avro’ya Avrupa!

SunExpress, 1 Ekim 2009 tarihinden itibaren dış hat uçuşlarında geçerli olacak yeni bir kampanya başlatıyor...
  • Fiyat politakası erken alan biletini ucuz ucar....Kıs fiyatları dogal olarak indirime girecekler... elleri mahkum...Ne isterler bu ucucu ekiplerinden anlamam hostes demek 24 saat gülümseyecek degil ki onlarında zor isleri o kadar yolcunun kahrı cekilirmi bilmem ki... ha bazen hakikatten suratsızlar da oluyor ama kulagına egilip hayırdır kızım bugun ters tarafındanmı kalkdın gülmüyorsun deyınce oda düzelir.Almanyada da tüm dünyada da boyle erken alan biletin, ucuz ucar....Daha cok satıs yapmak isteyenler daha cok kampanya yapsın ki rekabetten bizde yararlanalım...
  • üc kurusluk bilet satılırsasa üc kurusluk yolcu gelıyor.Yaptıgı elestırılerde bakdım ona gore ....Duty free dısarda asagıdaki dukkanlardan lutfen daha pahalı sekilde alsınlar :)))Oncelıkle ucagın bır restaurant degıl bır ulasım aracı oldugunu kavrayabılecek ,kemer ıkaz ısıkları baglı kaldıgı surede oturacak ,cep telefonu yukarda cekıyormu dıye havada acmayacak. tuvaletı kullandıkdan sonra sifonu cekebilecek hosteslere asılmayıp, icecek ikram edince tesekkur etme kapasitesi olabilecek 1 saatte 4 icececk istemeyecek kabıne 10 kg salca tursu ile gelmeyecek ucagın otel odası sanıp yastık battanıye ve 3 lü boş koltuk aramayacak,Pilot ve hosteslerın isine karısmaycak ,yolculugunu bilecek yolcuları tum havacılık alemi ozledi!!!
  • fasa fiso
  • evet bütün uçuş boyunca gülmeyen hosteslerin suratları duty free de birden bire değişiyor ve çok şirin gözükmeye çalışarak salı pazarındaki satıcılar gibi nerdeyse bir bağırmadıkları kalıyor. sigaralar içkiler havada uçuşuyor. Bütün amaçları bir an önce yemek servisi bitirip duty free ye başlamak. Sonrasında gözleri dünyayı görmüyor. satış olsunda nolursa olsun gibilerinden. Yoksa hosteslerin görevi uçakta duty free satmakmıydı, ben karıştırdım.

Yolcular kampanya kapsamında, 2009/2010 kış tarifesinin sonuna kadar, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya’dan Avrupa’ya her şey dahil 49 Avro’ya uçabilecek. Kampanya dahilindeki biletler, SunExpress’in www.sunexpress.com adresindeki internet sitesinden ve 444 0 797 numaralı çağrı merkezinden satın alınabilecek.

SunExpress’in, başta Almanya’nın önemli şehirleri olmak üzere, Avrupa’da 16 noktaya tarifeli seferi bulunuyor. SunExpress, İstanbul Sabiha Gökçen’den Berlin-Schoenefeld, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hanover, Köln/Bonn, Münih, Nürnberg, Stuttgart ve Zürih’e; İzmir’den Amsterdam, Atina, Berlin-Schoenefeld, Düsseldorf, Frankfurt, Hanover, Köln/Bonn, Münih, Nürnberg, Stuttgart ve Zürih’e; Antalya’dan ise Amsterdam, Basel/Mulhouse, Berlin-Tegel, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Münih, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e tarfeli uçuş gerçekleştiriyor.

SunExpress’le, her şey dahil 49 Avro’ya Avrupa!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
Fiyat politakası erken alan biletini ucuz ucar....Kıs fiyatları dogal olarak indirime girecekler... elleri mahkum...Ne isterler bu ucucu ekiplerinden anlamam hostes demek 24 saat gülümseyecek degil ki onlarında zor isleri o kadar yolcunun kahrı cekilirmi bilmem ki... ha bazen hakikatten suratsızlar da oluyor ama kulagına egilip hayırdır kızım bugun ters tarafındanmı kalkdın gülmüyorsun deyınce oda düzelir.Almanyada da tüm dünyada da boyle erken alan biletin, ucuz ucar....Daha cok satıs yapmak isteyenler daha cok kampanya yapsın ki rekabetten bizde yararlanalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
üc kurusluk bilet satılırsasa üc kurusluk yolcu gelıyor.Yaptıgı elestırılerde bakdım ona gore ....Duty free dısarda asagıdaki dukkanlardan lutfen daha pahalı sekilde alsınlar :)))Oncelıkle ucagın bır restaurant degıl bır ulasım aracı oldugunu kavrayabılecek ,kemer ıkaz ısıkları baglı kaldıgı surede oturacak ,cep telefonu yukarda cekıyormu dıye havada acmayacak. tuvaletı kullandıkdan sonra sifonu cekebilecek hosteslere asılmayıp, icecek ikram edince tesekkur etme kapasitesi olabilecek 1 saatte 4 icececk istemeyecek kabıne 10 kg salca tursu ile gelmeyecek ucagın otel odası sanıp yastık battanıye ve 3 lü boş koltuk aramayacak,Pilot ve hosteslerın isine karısmaycak ,yolculugunu bilecek yolcuları tum havacılık alemi ozledi!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
fasa fiso

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
evet bütün uçuş boyunca gülmeyen hosteslerin suratları duty free de birden bire değişiyor ve çok şirin gözükmeye çalışarak salı pazarındaki satıcılar gibi nerdeyse bir bağırmadıkları kalıyor. sigaralar içkiler havada uçuşuyor. Bütün amaçları bir an önce yemek servisi bitirip duty free ye başlamak. Sonrasında gözleri dünyayı görmüyor. satış olsunda nolursa olsun gibilerinden. Yoksa hosteslerin görevi uçakta duty free satmakmıydı, ben karıştırdım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000