17 Ağustos 2013, Cumartesi 12:32:09

SUNEXPRESS YOLCULARININ RÖTAR İSYANI!

Antalya'dan Frankfurt-Hahn'a dün akşam sefer yapacak olan XQ544 sefer sayılı SunExpress uçağında isyan çıktı
  • bakın haberdeki ayrıntıya dikkat edin, ne demiş yolcular: "biz bu uçakla uçmak istemiyor, yeni uçak isteriz"... hahaha natürlich mein schantz.. biz bu uçakla uçmak istemiyor, bu nasil flugzeug? :)))))
  • Ergün'üm geçmiş olsun
  • Yolcu hep aynıdır biz de eski şirketim de nose gear pin le kalkmıştık ayt den tel aviv e gidiyoduk döndük geri indik yolcunun yarısı uçak bozuk diye indi uçaktan . pini çıkarıp 1 saat rötarla geri kalktık tur şirketi de çatır çatır ödedi paramızı ..
  • Bir gurbetci olarak diyebilirimki maalesef Gurbetçilerimiz yine cilkini çıkarmışlar..

Uçuş için start verileceği sırada iki kez erteleme geldikten sonra bir yolcu, Boeing 737-800 model uçağın altında su birikintisi gördü.

APRONDA GÖREVLİLERLE KAVGA

Ardından motorlar kontrol edildi ve yolculardan uçağa binmesi istendi. Yolcular, bunun üzerine apronda görevlilere direnmeye başladı ve uçağa girmek istemedi. Kargaşa uzun süre devam ederken, bazı yolcular ağladı, bazıları da, “Biz bu uçakla uçmak istemiyor, yeni uçak isteriz” diye bağırmaya başladı.

YENİ UÇAK GETİRİLDİ

Bazı yolcuların çektiği görüntüler, Almanya’da Bild TV tarafından yayınlandı. Yolcuların isyanı sonuç verdi ve yaklaşık beş saat sonra başka bir uçak getirildi. Yolcular Almanya’ya yeni uçakla uçarken, bir havaalanı sözcüsü, “Uçak değiştirildi. Diğer uçakla ilgili teknik incelemeler sürüyor” açıklamasını yaptı. (Sözcü)

SUNEXPRESS YOLCULARININ RÖTAR İSYANI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

alles zortingen ~ 5 yıl önce
bakın haberdeki ayrıntıya dikkat edin, ne demiş yolcular: "biz bu uçakla uçmak istemiyor, yeni uçak isteriz"... hahaha natürlich mein schantz.. biz bu uçakla uçmak istemiyor, bu nasil flugzeug? :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ergün'üm geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu hep aynı :)) ~ 5 yıl önce
Yolcu hep aynıdır biz de eski şirketim de nose gear pin le kalkmıştık ayt den tel aviv e gidiyoduk döndük geri indik yolcunun yarısı uçak bozuk diye indi uçaktan . pini çıkarıp 1 saat rötarla geri kalktık tur şirketi de çatır çatır ödedi paramızı ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cölkusu ~ 5 yıl önce
Bir gurbetci olarak diyebilirimki maalesef Gurbetçilerimiz yine cilkini çıkarmışlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000