19 Haziran 2016, Pazar 12:02:11

SunExpress yeni uçağını teslim aldı

THY ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu olan SunExpress Havayolları, bir adet Boeing B737-800 tipi uçağı dün filosuna kattı.
  • Yeni ucaklarda head up guidance (hgs) de olsun lutfen...
  • Sirketimize hayirli ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesin
  • Sunexpress Antalya merkezlidir Hatta fr24 e bakarsınız uçuşların 80%i Antalya 10%İzmir 10%SAW ve diğerlerinden yapılır. İzmir'i kötülemek değil amaç Antalya daha büyük bir liman ve turizm potansiyeli çok büyük. Rus krizi önce 3 tane 747 transaerolar hiç eksilmezdi Nordwindin 777leri Azur Airin 757leri yan yana sıralanırdı.Ne bu İzmir Antalya çekişmesi gidin turizm havacılık verilerine bakın
  • Surekli olarak izmir base kapatilacagi konusuluyor. Neden bu kadar yatirim yapilip hemen bi anda herseyden vazgecilip insanlar yari yolda birakilir, hic anlamiyorum. Hepimiz hakkinda hayirlisi olur insallah. Duzgun ve saglam bi sirkette bundan sonra bizede calismak nasip olur belki.

SunExpress Havayolları, Boeing fmrasından sipariş ettiği uçaklardan birini dün filosuna dahil etti.

Boeing'in Seattle'daki tesislerinden önceki gün havalanan TC-SOB kuyruk tescili Boeing B737-800 tipi uçak, dün Antalya Havalimanı'na iniş yaptı.

SunExpress filosundaki 51'inci uçak olan TC-SOB kuyruk numaralı uçak, ilk uçuşunu 4 Haziran tarihinde yapmıştı.

SunExpress yeni uçağını teslim aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

xyz ~ 2 yıl önce
Yeni ucaklarda head up guidance (hgs) de olsun lutfen...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esb ~ 2 yıl önce
Sirketimize hayirli ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CORAL ~ 2 yıl önce
Sunexpress Antalya merkezlidir Hatta fr24 e bakarsınız uçuşların 80%i Antalya 10%İzmir 10%SAW ve diğerlerinden yapılır. İzmir'i kötülemek değil amaç Antalya daha büyük bir liman ve turizm potansiyeli çok büyük. Rus krizi önce 3 tane 747 transaerolar hiç eksilmezdi Nordwindin 777leri Azur Airin 757leri yan yana sıralanırdı.Ne bu İzmir Antalya çekişmesi gidin turizm havacılık verilerine bakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sxs Adb ~ 2 yıl önce
Surekli olarak izmir base kapatilacagi konusuluyor. Neden bu kadar yatirim yapilip hemen bi anda herseyden vazgecilip insanlar yari yolda birakilir, hic anlamiyorum. Hepimiz hakkinda hayirlisi olur insallah. Duzgun ve saglam bi sirkette bundan sonra bizede calismak nasip olur belki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADB ~ 2 yıl önce
Siz bir calisan olarak filonun yarisi ADB den ucuyorken İzmir'in kapatilma olasiligini goruyor musunuz? Dedikodulara inanmayin lutfen.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000