04 Ağustos 2008, Pazartesi 08:14:04

SunExpress yeni hat açıyor...

SunExpress’ten yayınlanan yazılı açıklamada, havayolu firmasının 1 Eylül ile 25 Ekim 2008 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yeni bir tarife geliştirdiği kaydedildi.
  • Gerçektende Kayseri'den Antalya'ya direkt uçuş olmadığı için çok sıkıntı çekiyoruz, lütfen Kayseri- Antalya uçuşunuzda olsun. Teşekkürler..
  • Yorumunuz..kayseri antalya arası uçuş istiyoruz bu bir çok kişinin problemi haline geldi.
  • antalya samsun seferı ıstıyoruz en azın dan haftada bellı gunler olsunn
  • Antalya dan Karadenize sadece Trabzona uçuş var. O'da Haftada 2 gün.Trabzon Samsun arası karadan 6 saat. Bizi bu çileden kurtarın. AYT-TZX-SZF-AYT veya AYT-SZF-TZX-AYT yapılabilir. Teşekkürler SUNEXPRESS

Ramazan ayıyla birlikte başlayıp kış sezonuna girilen 25 Ekim’e kadar sürecek olan tarifeyle Türkiye’de ilk kez komşu iller Sivas ve Kayseri arasında uçuş başlatılacağının ifade edildiği açıklamada, Sivas-Kayseri uçuşlarının perşembe, Kayseri-Sivas uçuşlarının ise pazartesi günleri düzenleneceği belirtildi.

SunExpress’in yeni tarifesinde yolcuların Sivas’tan Kayseri’ye uçtuktan sonra, aynı uçakla İzmir’e de devam edebileceği, aynı şekilde Kayseri’den Sivas’a gelenlerin de İzmir’e uçabileceği bildirildi.

SunExpress, yeni Ramazan Tarifesi’yle birlikte Sivas ve Kayseri’nin yanı sıra, daha önce aralarında hiç uçak yolculuğu düzenlenmeyen altı ili de (Gaziantep-Malatya, Samsun-Trabzon, Erzurum-Kars) hava köprüsüyle birbirine bağlayacağı ve toplam 17 yeni uçuş başlatacağı ifade edildi.

SunExpress’in iç hat biletlerinin fiyatlarının yeni tarifede de tüm vergiler, servis ücreti ve harç masrafları dahil 49 YTL’den başladığı, bilet satışının acentelerin yanı sıra 444 0 797’den ulaşılabilen çağrı merkezi ve www.sunexpress.com adresindeki internet sitesi aracılığıyla gerçekleştirilebildiği duyuruldu.

SunExpress’in iç hat uçuşlarının biletlerinin Türk Hava Yolları’ndan da satın alınabildiği belirtildi.

SunExpress yeni hat açıyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Kayseri ~ 9 yıl önce
Gerçektende Kayseri'den Antalya'ya direkt uçuş olmadığı için çok sıkıntı çekiyoruz, lütfen Kayseri- Antalya uçuşunuzda olsun. Teşekkürler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuzkayserili ~ 10 yıl önce
Yorumunuz..kayseri antalya arası uçuş istiyoruz bu bir çok kişinin problemi haline geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
samsun ~ 10 yıl önce
antalya samsun seferı ıstıyoruz en azın dan haftada bellı gunler olsunn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT-SZF ~ 10 yıl önce
Antalya dan Karadenize sadece Trabzona uçuş var. O'da Haftada 2 gün.Trabzon Samsun arası karadan 6 saat. Bizi bu çileden kurtarın. AYT-TZX-SZF-AYT veya AYT-SZF-TZX-AYT yapılabilir. Teşekkürler SUNEXPRESS

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000