12 Ocak 2017, Perşembe 10:38:49

Sunexpress yaz sezonunu açtı

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, iki milyondan fazla koltuk arz edeceği 2017 iç hatlar yaz sezonunu yüzde 17 kapasite artışı ile satışa açtı.
  • Sunexpress çok büyüyecek. Bence ileride merkez Izmir olacak .
  • mhb için asasmınt yapıldımı. teknisyenliği gözden geçirildimi. İngilizce seviyesini bildiğinize emin misiniz
  • İzmir diyarbakir seferleri neden çok bahali bunların diğer iller gibi uygun olmasını istiyoruz insanları soymaya değil hizmet etmeye bekliyorum birde neden sadece sunexpress seferleri gidiyor pegasusu neden kaldırdınız hic memnun değilim
  • Ordu-Giresun dan frankfurt ,,ştutgart ve Düseldorf hatları açılıyor.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, iki milyondan fazla koltuk arz edeceği 2017 iç hatlar yaz sezonunu yüzde 17 kapasite artışı ile satışa açtı. İzmir’den iç hatlarda 13 kente haftada 115 uçuş, Antalya’dan ise, iç hat uçuş ağına Erzurum’u da dahil edilerek, haftada toplam 10 destinasyona 83 uçuş gerçekleştirecek.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, SunExpress’in İzmir ve Antalya’yı direkt tarifeli seferlerle hem Türkiye’de hem Avrupa’da en fazla noktaya bağlayan hava yolu olduğunu belirterek, “2017 yaz sezonunda, İzmir’den, İstanbul, Antalya, Diyarbakır, Van, Erzurum, Gaziantep, Samsun, Trabzon, Adana ve Kayseri, Kars, Konya ve Malatya’ya haftada 230 karşılık uçuş gerçekleştireceğiz. Antalya’dan ise İzmir, İstanbul, Diyarbakır, Van, Erzurum, Gaziantep, Samsun, Trabzon, Adana ve Kayseri’ye haftada 126 karşılıklı uçuş gerçekleştireceğiz” dedi.

“Dış hat uçuşlarında da, SunExpress, hem İzmir’den hem de Antalya’dan en fazla uçuş gerçekleştiren hava yolu olmaya devam ediyor” diyen Çalışkan, SunExpress’in Akdeniz ve Ege bölgelerine tarifeli direkt seferlerle en fazla turist getiren hava yolu olduğunu vurguladı: “2017 yaz sezonunda, İzmir’den yüzde 8’lik bir kapasite artışıyla Avrupa’da 26 noktaya haftada 130 direkt uçuş, Antalya’dan ise dış hatlarda, önceki yıla göre yüzde 23’lük bir kapasite artışıyla, Avrupa’da 33 noktaya haftada 280 uçuş gerçekleştireceğiz.  Bu uçuşlara baktığımızdan İzmir ve Antalya’yı hem iç hatlarda hem de dış hatlarda tarifeli seferlerle en fazla noktaya bağlayan hava yoluyuz. Aktarma merkezimiz İzmir ve merkezimiz Antalya’da mümkün olduğunca büyümeyi hedefliyoruz.”

Sunexpress yaz sezonunu açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Sadık Gür ~ 2 yıl önce
Sunexpress çok büyüyecek. Bence ileride merkez Izmir olacak .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adb ~ 1 yıl önce
SunExpress Antalyayı bırakmaz İzmir zarar verir
esb tech. ~ 2 yıl önce
mhb için asasmınt yapıldımı. teknisyenliği gözden geçirildimi. İngilizce seviyesini bildiğinize emin misiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esb tech. e... ~ 1 yıl önce
siz önce " assessment " yazmayı bir becerin, ondan sonra eleştirin başkasını ve İngilizce dil yeterliliğini...
Salih üçdağ ~ 2 yıl önce
İzmir diyarbakir seferleri neden çok bahali bunların diğer iller gibi uygun olmasını istiyoruz insanları soymaya değil hizmet etmeye bekliyorum birde neden sadece sunexpress seferleri gidiyor pegasusu neden kaldırdınız hic memnun değilim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aykut ~ 2 yıl önce
Ordu-Giresun dan frankfurt ,,ştutgart ve Düseldorf hatları açılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayir hahah ~ 2 yıl önce
Hahaha hayir o tek 3 aylik icin canim
Nevsehir ~ 2 yıl önce
Nevsehir hatti gelsin! Izmirden

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000