11 Mayıs 2011, Çarşamba 09:32:10

SUNEXPRESS YAZ DÖNEMİNE HIZLI GİRİYOR

SunExpress, Antalya’dan Bodrum, Kayseri ve Malatya’ya yeni uçuşlar başlatıyor...
  • Urfa bir havayolu şirketi için,zarar demek kış sezonunda Borajet 66 kişilik uçağıyla bile Ankar,İzmir seferlerinde 30 yolcunun üstüne çıkamamış.Özel havayolları Urfa ya sefer yapmaz.Kusura bakmayın,ama bu ülkede tek önemli kent Urfa imiş gibi düşünüyorsunuz,ama öyle değil..
  • arkadaslar rakamlara bakarmisiniz? ozkaynaklairndan iki ucak aldiğida nereden çıktı ? hangi aptal şirket peşin parayla direk ucak alirki ?sacmalamayin..arap şeyhleri bile oyle bir şey yapmiyor. arti sunexpress zarar ettiği için oger ile anlaşti. ve sonrasinda da sunexpress germany kurma karari aldi. bunalr turkiye piyasasindan çıkmanin on adimlari..
  • hani urfa seferleri
  • Antalya Bodrum arasını 737-800 ile mi uçacaklar. Yazık güzelim ülkeme...

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yaz dönemi için Antalya’dan Bodrum, Kayseri ve Malatya’ya yeni uçuşlar başlatacak. SunExpress, Antalya’dan haftada 2 kere düzenlediği Gaziantep ve Samsun uçuşlarını da haziran itibarıyla haftada 3’e çıkaracak. Yeni uçuşların eklenmesinden sonra SunExpress’in Antalya çıkışlı iç hat destinasyon sayısı 11’e, Antalya çıkışlı ve varışlı iç hat uçuşlarının sayısı ise haftada 126’ya yükselecek.

SunExpress’in 12 Mayıs’ta başlayacak yeni Antalya – Bodrum uçuşları perşembe ve cuma, 13 Haziran’da başlayacak Kayseri ile  Malatya uçuşları ise pazartesi ve cuma günleri karşılıklı olarak gerçekleşecek. SunExpress halen pazartesi ve cuma günleri yaptığı Antalya – Gaziantep seferlerine çarşamba günlerini, çarşamba ve cumartesi gerçekleştirdiği Antalya – Samsun uçuşlarına da pazartesi seferlerini ekleyecek.

SunExpress yaz mevsimi boyunca gerçekleştireceği Adana, Bodrum, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van seferleriyle, Antalya’ya en yoğun iç hat seferi düzenleyen havayolu olacak.
 

SUNEXPRESS YAZ DÖNEMİNE HIZLI GİRİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Urfa bir havayolu şirketi için,zarar demek kış sezonunda Borajet 66 kişilik uçağıyla bile Ankar,İzmir seferlerinde 30 yolcunun üstüne çıkamamış.Özel havayolları Urfa ya sefer yapmaz.Kusura bakmayın,ama bu ülkede tek önemli kent Urfa imiş gibi düşünüyorsunuz,ama öyle değil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaslar rakamlara bakarmisiniz? ozkaynaklairndan iki ucak aldiğida nereden çıktı ? hangi aptal şirket peşin parayla direk ucak alirki ?sacmalamayin..arap şeyhleri bile oyle bir şey yapmiyor. arti sunexpress zarar ettiği için oger ile anlaşti. ve sonrasinda da sunexpress germany kurma karari aldi. bunalr turkiye piyasasindan çıkmanin on adimlari..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hani urfa seferleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Antalya Bodrum arasını 737-800 ile mi uçacaklar. Yazık güzelim ülkeme...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000