03 Temmuz 2009, Cuma 17:23:49

SunExpress uçağında sigara krizi!

SunExpress Havayolları'na ait yolcu uçağında sigara krizi yaşandı.
  • Size katılıyorum yanlız bizim uçaklardaki uygulamamız da avih'i bulk ambara bağlıyoruz bunada öyle yapmak lazım...
  • bu tipleri yolcu olarak değil de AVIH olarak kabul etmek lazım... anlayanlar anlamıştır
  • Bence sunexpress kaptanı ve kabin ekibi hatalı, ne demek geri dönmek? sigara içen eşşşşeğin üzerine basacan BCF'i, bembeyaz yapıcan baştan aşağı... sonra da yoluna devam edicen arkadaş...
  • Demek ki havalandıktan sonra geri dönmek istersen bir sigara ve 62 TL yeterli....oh ne ala ! Peki bu operasyonun diğer masraflarını kim üstlendi ???? Ama uçuş güvenliğide bir sigaradan mı yoksa iniş/kalkış manevrasından mı daha çok tehlikeye girdiği süpheli ! Ama karar doğru tabiki, ancak ben olsaydım farklı bir meydana inerdim....pislik olsun diye !

Bursa aktarmalı olarak Erzurum-Antalya seferini yaptığı belirtilen SunExpress uçağında bir yolcunun sigara içmesi sonucu tartışma çıktı. Kendisine yapılan uyarılara kulak asmadığı belirtilen ve kabin ekibinin ikazlarını dinlemeyen yolcu yüzünden uçak kalkış yaptığı Erzurum Havalimanı'na geri döndü.

Bugün saat 12:35 sularında Erzurum'dan havalanan uçak Erzincan semalarındayken sigara yakan yolcu olayın ardından uçağın geri dönmesiyle birlikte Erzurum Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Uçuş güvenliğini tehlikeye sokan yolcunun polis tarafından gözaltına almasının ardından, Sunexpres'in Bursa aktarmalı olarak Erzurum-Antalya seferini yapan uçağının, kısa bir süre sonra yeniden havalandığı belirtildi.

62 TL idari para cezası verilen F.Ç isimli yolcu serbest bırakıldı.

(Habertürk)

SunExpress uçağında sigara krizi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
Size katılıyorum yanlız bizim uçaklardaki uygulamamız da avih'i bulk ambara bağlıyoruz bunada öyle yapmak lazım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu tipleri yolcu olarak değil de AVIH olarak kabul etmek lazım... anlayanlar anlamıştır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bence sunexpress kaptanı ve kabin ekibi hatalı, ne demek geri dönmek? sigara içen eşşşşeğin üzerine basacan BCF'i, bembeyaz yapıcan baştan aşağı... sonra da yoluna devam edicen arkadaş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Demek ki havalandıktan sonra geri dönmek istersen bir sigara ve 62 TL yeterli....oh ne ala ! Peki bu operasyonun diğer masraflarını kim üstlendi ???? Ama uçuş güvenliğide bir sigaradan mı yoksa iniş/kalkış manevrasından mı daha çok tehlikeye girdiği süpheli ! Ama karar doğru tabiki, ancak ben olsaydım farklı bir meydana inerdim....pislik olsun diye !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000