28 Ocak 2009, Çarşamba 12:17:34

SunExpress uçağında cep telefonu krizi

SunExpress Havayolları'na ait Adana-İzmir seferini yapan uçakta bir yolcu telefonla konuşunca ortalık karıştı.
  • Ya havacı diye geçinen arkadaş, Bu olayın SunExpress'le ne alakası var.Eline yüzüne bulaştırmışmış.Böyle yorumlar yaparak asıl havacılığı eline yüzüne bulaştıranın kim olduğunu görüyoruz. Eeee Erman Toroğlu bile havacılık hakkında yorum yaparsa FS'yi oyun sanan zihniyet de kendini havacı zanneder. Büyüklerimizin bi lafı var: Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar...
  • kalite+emniyet+eğitim+konfor+dakiklik+güleryüz=SUN EXPRESS
  • sunexpress elini yüzüne bulaştırdı havacılığı....
  • Uçakla uçmanın da birtakım kuralları vardır.Herşeyden önce içinde bulunulan toplulugun can güvenliğini bu lşekilde sorumsuzca tehlıkeye atacak davranısların cezalarının daha somut bir şekle çevrilmesini düşünmekteyım.Bu kadar da olmaz!!!! sen kim oluyorsun ki o kadar kişiyi ölüme itiyorsun.Ayıp ve medeni dedğil.100 TL bilet ile adam olunmuyor.

Adana-İzmir seferini yapan uçakta cep telefonuyla konuşan yolcu hakkında, ''uçuş güvenliğini tehlikeye sokmak'' suçundan işlem yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Sunexpress firmasına ait uçakla Adana'dan İzmir'e gelen yolcular, uçuş sırasında bir yolcunun cep telefonuyla konuştuğunu fark ederek tepki gösterdi. Kabin ekibinin de ''uçuş güvenliğini tehlikeye soktuğu'' uyarısında bulunduğu yolcu H.Ş, cep telefonunu kapattı.

Uçağın Adnan Menderes Havalimanı'na inmesinin ardından cep telefonuyla konuşan yolcu, havalimanı polisi tarafından gözaltına alındı.

''Uçuş güvenliğini tehlikeye soktuğu'' gerekçesiyle savcılık talimatıyla ifadesi alınan H.Ş, sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

SunExpress uçağında cep telefonu krizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

air_psycho ~ 9 yıl önce
Ya havacı diye geçinen arkadaş, Bu olayın SunExpress'le ne alakası var.Eline yüzüne bulaştırmışmış.Böyle yorumlar yaparak asıl havacılığı eline yüzüne bulaştıranın kim olduğunu görüyoruz. Eeee Erman Toroğlu bile havacılık hakkında yorum yaparsa FS'yi oyun sanan zihniyet de kendini havacı zanneder. Büyüklerimizin bi lafı var: Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alem buysa.......... ~ 9 yıl önce
kalite+emniyet+eğitim+konfor+dakiklik+güleryüz=SUN EXPRESS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 9 yıl önce
sunexpress elini yüzüne bulaştırdı havacılığı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
betlehem ~ 9 yıl önce
Uçakla uçmanın da birtakım kuralları vardır.Herşeyden önce içinde bulunulan toplulugun can güvenliğini bu lşekilde sorumsuzca tehlıkeye atacak davranısların cezalarının daha somut bir şekle çevrilmesini düşünmekteyım.Bu kadar da olmaz!!!! sen kim oluyorsun ki o kadar kişiyi ölüme itiyorsun.Ayıp ve medeni dedğil.100 TL bilet ile adam olunmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000