15 Haziran 2009, Pazartesi 13:25:01

SunExpress uçağı acil iniş yaptı

İstanbul’dan Erzurum’a havalanan yolcu uçağı Ankara’ya zorunlu iniş yaptı...
  • bukadar işini iyi yapan ve güvenirliği tescillenmiş bir havayoludur sunexpress.kaptan pilota teşekkürlerimi sunarım.
  • İnsani görev yapılmış. Bu gibi Olaylar Kaptan Pilotun Sorumluluğundadır. Yolcuya teşhis konulmuş hastanede. Hiç kimse yorum yapamaz.
  • Arkadaşlar bu bir prosedürdür hangi şirket ve hangi uçak olursa olsun bu durumun insiyatifi havacılık otoriteleri tarafından uçağın kaptanına bırakılmıştır.Burada görülüyor ki uçağın kaptanı yolcusu adına doğru bir karar vermiş ve şirketini her ne kadar mali zarara uğratacak olsada acil inişini ankara esenboğa havalimanına gerçekleştirmidir.Sun Express ciddi ve sağlam bir şirkettir bu durumun getirmiş olduğu mali zararı pilotuna söz konusu bile etmeyecek kadar bilinçli ve kuralları gayet açık ve net şekilde yazılıp ugulanan bir şirkettir.Yolcuya acil şifalar diler.Kaptana vermiş olduğu doğru karardan dolayı tebriklerimi sunarım
  • Ne manaya geliyor bu; "nekadar sık dokursa dokusun ince eleyemeyecek hale geldiğini görmek" acaba?

İstanbul Sabiha Gökçe havaalanından saat 07.00’da havalanan SunExpress havayollarına ait yolcu uçağı Ankara’ya zorunlu iniş yapmak zorunda kaldı.

Alınan bilgilere göre, İstanbul’dan havalanan yolcu uçağında bulunan Gülistan Bayrak (46), ansızın rahatsızlandı. Bunun üzerine uçak pilotu Ankara Esenboğa Havaalanına saat 08.25’de zorunlu iniş yaptı. Ambulansların hazır beklediği Esenboğa Havaalanından alınan Gülistan Bayrak, Ankara Dışkapı Hastanesinde tedavi altına alınırken, tekrar havalanan uçak Erzurum’a saat 10.30’da iniş gerçekleştirdi.

Öte yandan, Bayrak'ın mide kanaması geçirdiği sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Gazetegüncel

SunExpress uçağı acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
bukadar işini iyi yapan ve güvenirliği tescillenmiş bir havayoludur sunexpress.kaptan pilota teşekkürlerimi sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İnsani görev yapılmış. Bu gibi Olaylar Kaptan Pilotun Sorumluluğundadır. Yolcuya teşhis konulmuş hastanede. Hiç kimse yorum yapamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar bu bir prosedürdür hangi şirket ve hangi uçak olursa olsun bu durumun insiyatifi havacılık otoriteleri tarafından uçağın kaptanına bırakılmıştır.Burada görülüyor ki uçağın kaptanı yolcusu adına doğru bir karar vermiş ve şirketini her ne kadar mali zarara uğratacak olsada acil inişini ankara esenboğa havalimanına gerçekleştirmidir.Sun Express ciddi ve sağlam bir şirkettir bu durumun getirmiş olduğu mali zararı pilotuna söz konusu bile etmeyecek kadar bilinçli ve kuralları gayet açık ve net şekilde yazılıp ugulanan bir şirkettir.Yolcuya acil şifalar diler.Kaptana vermiş olduğu doğru karardan dolayı tebriklerimi sunarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ne manaya geliyor bu; "nekadar sık dokursa dokusun ince eleyemeyecek hale geldiğini görmek" acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000