02 Temmuz 2009, Perşembe 10:35:02

SunExpress SAW'da büyüyor

Türk sivil havacılığında 20. yılını kutlayan SunExpress, 1 yıl önce başlattığı İstanbul Sabiha Gökçen merkezli uçuşlarının sayısını hızla artırıyor.
  • Vatandaşların uçakla tanışması zorunuzamı gitti. Ha yoksa sizde benim oyum dağdaki çobanla eşit olamaz ,biz zengin burjuvalar avamla nasıl eşit oluruz diyenlerdenmisiniz. Tabii ya sıradan halk nasıl eşit olur size.. Sizi ayıplıyorum . Bu zihniyet ile ülke hiçbir yere varamaz.
  • Sun express SAW a uçmağa devam ederse hiç yolcusu kalmayacak. SAW da hizmet namına birşey kalmamış.
  • atatürk hava limanı uçuş bilgilerine bakarsınız lufthansa nın istanbul atl kalkışlı uçuşlarını görürsünüz saygılarrr
  • Firma her nekadar alman kökenli olsada uluslarası heryerde TC olarak geçer.dikkat ederseniz tüm uçakların kuyruk tescili TC olarak başlar. böyle bir durumda almanyada iç hat uçması mümkünmüdür.Yani bu Lufthansa'nın Türkiye'de iç hat uçması gibi birşey

SunExpress'ten yapılan açıklamaya göre, Anadolu şehirlerini, üç merkezi İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya'ya bağlama stratejisiyle hareket eden SunExpress, bu kapsamda 6 Temmuz'dan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen'den Gaziantep, Kayseri, Malatya ve Bodrum'a da uçmaya başlayacak.

Yeni seferlerin eklenmesiyle, SunExpress'in İstanbul Sabiha Gökçen'den iç hatlarda uçtuğu şehir sayısı 14'e çıkacak. SunExpress'in; İstanbul Sabiha Gökçen - Malatya uçuşları Pazartesi ve Çarşamba, Kayseri ve Gaziantep uçuşları ise Salı ve Cuma günleri karşılıklı olarak düzenlenecek. Sabiha Gökçen - Bodrum uçuşu Çarşamba, Bodrum - Sabiha Gökçen uçuşu da cuma günleri yapılacak.

SunExpress'in, başlıca Anadolu şehirlerini yalnızca İstanbul'a değil, İzmir ve Antalya'ya da bağlayan tek havayolu şirketi olduğunu belirten Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, "SunExpress, düzenlediği bölgesel uçuşlarla Türk sivil havacılığında önemli bir misyonu yerine getiriyor. Yeni başlayacak Gaziantep, Kayseri ve Malatya seferleriyle birlikte, iç hat uçuş ağımızın önemli bir parçasını tamamlamış olacağız. İstanbul Sabiha Gökçen'de ise ciddi bir büyüme yakaladık ve yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Yeni destinasyonlar dahil, İstanbul'dan iç hatlarda 14 noktaya, haftada toplam 216 sefer düzenleyeceğiz. Amacımız, İstanbul Sabiha Gökçen'den uçtuğumuz merkezlerin sayısını daha da çoğaltmak ve daha fazla Anadolu şehrine SunExpress'in güvenli ve kaliteli hizmetini ulaştırmak" dedi.

SunExpress ayrıca, İstanbul Sabiha Gökçen'den İzmir, Antalya, Diyarbakır, Adana ve Trabzon'a yaptığı seferlerin sayısı da artıracak.

 

SunExpress SAW'da büyüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
Vatandaşların uçakla tanışması zorunuzamı gitti. Ha yoksa sizde benim oyum dağdaki çobanla eşit olamaz ,biz zengin burjuvalar avamla nasıl eşit oluruz diyenlerdenmisiniz. Tabii ya sıradan halk nasıl eşit olur size.. Sizi ayıplıyorum . Bu zihniyet ile ülke hiçbir yere varamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sun express SAW a uçmağa devam ederse hiç yolcusu kalmayacak. SAW da hizmet namına birşey kalmamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
atatürk hava limanı uçuş bilgilerine bakarsınız lufthansa nın istanbul atl kalkışlı uçuşlarını görürsünüz saygılarrr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Firma her nekadar alman kökenli olsada uluslarası heryerde TC olarak geçer.dikkat ederseniz tüm uçakların kuyruk tescili TC olarak başlar. böyle bir durumda almanyada iç hat uçması mümkünmüdür.Yani bu Lufthansa'nın Türkiye'de iç hat uçması gibi birşey

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000