27 Ocak 2014, Pazartesi 09:41:57

SUNEXPRESS PİLOT EĞİTİMİNDE HANGİ UÇUŞ OKULUNU SEÇTİ?

Türkiye’nin önemli uçuş okulları arasında yer alan ER-AH Uçuş Okulu, Sunexpress Havayolları ile iş garantili pilot eğitim sözleşmesi imzaladı.
  • Sunex neden Erah ıçus okulundan vazgectiğini haber yapan yok
  • Cok az demistim... Gercekten servet denilecek bir para ve bunun disinda yaptigin yada girdigin sinavlarin ucretleri hariç.... sizden ricam lutfen bu okullarda okumus mezun olmus arkadaslarimin benimle yada benim gibi olan arkadaslara tam anlamiyla bilgi aktarmasi çünkü gerçekten çok her kafadan bir sesin cikmasi kafamizi iyice karistirdi. Simdiden tesekkur ederim ( gerekirse iletisim bilgileri izniniz oldugu taktirde alinip iletisime gecilmesini isterim. .. iyi günler
  • Öncelikle herkese merhaba yaklasik 2 aydir tüm uçuş sirketlerini gezip hem kurs icerigi,hemde şirketler adına birçok bilgi toparladim. Birçok siteden de bildigimiz gibi fazlasiyla uçuş egitimi veren okullar var Istanbul, Antalya, adana vb... Birçok tecrübeli ve deneyimli pilotlarla yada bu tür kurumlarda egitmenlik yapan kisilerle iletisime gectigimizde kesinlikle onerdikleri okullar ayjet ve er-ah baska okullarda gorev yaptiklari halde. Anlamis degilim arkadaslar bu kadar arastirma yapmama rahmen bir turlu gidip baslayamamaktayim her seferinde erteliyorum sonu ne olacak diye! Kendime ve yabanci dilime guvenen bir kisiyim ancak bu ucus okullarina verdigimiz miktar neredeyse birçok ailenin gözünde servet denilecek bir miktar ee artik 1 mart itibariyle anlasmali bankalar en fazla cektiginiz krediyi 36 aya bolebiliyorlar tabi ayrica hipotek icin bir ev yada mal varligi olmasi gerekiyor buna rahmen istediğin kredi miktarinin tamamini bile alma sansin cok az...( devamini yollayacagim))
  • Oncelikle butun ucus okullarini gezmis ve egitim kalitelerini gormus bir ogrenci olarak er-ah ucus okulunun basarili anlasmalara imza atmasi beni mutlu etti. Cok daha fazlasini hakkettigini dusunerek basarilarinin daim olmasini temenni ediyorum

Türkiye’nin önemli uçuş okulları arasında yer alan ER-AH Uçuş Okulu, Sunexpress Havayolları ile iş garantili pilot eğitim sözleşmesi imzaladı.

Elverişli iklim koşulları sayesinde yılın 320 günü uçuş imkanı sağlayan Antalya ve Isparta merkezli eğitimler veren Er Ah uçuş okulu, Sunexpress ile iş garantili pilotaj eğitimi sözleşmesine imza attı.

Kurulduğu günden bugüne başarılı çizgisini sürdüren ve havacılık sektörüne yüzlerce pilot kazandıran ER-AH, Sunexpress tarafından seçilen öğrencilere pilotaj eğitimi verecek. Böylece pilot adayları eğitim sırasında ve sonrasında iş arama, iş bulma süreçlerinde sıkıntı çekmeyecek.

2013 yılı sonu itibariyle toplam pilot sayısının yüzde 10’unu aşamayacak şekilde yabancı pilot çalıştırabilme izin verilmesinden sonra yerli kaynaklara yönelen havayollarından biri olan Sunexpress, yerli pilot açığını Er Ah ile yaptığı anlaşma ile azaltma yoluna gidecek.
Anlaşma çerçevesinde, Sunexpress’in seçmelerinden başarıyla geçen adaylar ER-AH uçuş  okulunda eğitimlerini tamamlayarak Sunexpress’te ikinci pilot olarak işe başlayacaklar.

Sunexpress’e entegre ATP olarak verilecek eğitimini 16 ayda bitirme garantisi veren ER-AH, ilk grubun eğitimine 3 Şubat’ta Antalya’daki tesislerinde başlayacak. İlk etapta 11 pilot adayı bu eğitimlere katılacak.

©AirportHaber

SUNEXPRESS PİLOT EĞİTİMİNDE HANGİ UÇUŞ OKULUNU SEÇTİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Dağdeviren ~ 2 yıl önce
Sunex neden Erah ıçus okulundan vazgectiğini haber yapan yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilot adayi 2 ~ 4 yıl önce
Cok az demistim... Gercekten servet denilecek bir para ve bunun disinda yaptigin yada girdigin sinavlarin ucretleri hariç.... sizden ricam lutfen bu okullarda okumus mezun olmus arkadaslarimin benimle yada benim gibi olan arkadaslara tam anlamiyla bilgi aktarmasi çünkü gerçekten çok her kafadan bir sesin cikmasi kafamizi iyice karistirdi. Simdiden tesekkur ederim ( gerekirse iletisim bilgileri izniniz oldugu taktirde alinip iletisime gecilmesini isterim. .. iyi günler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilot adayi 2 ~ 4 yıl önce
Öncelikle herkese merhaba yaklasik 2 aydir tüm uçuş sirketlerini gezip hem kurs icerigi,hemde şirketler adına birçok bilgi toparladim. Birçok siteden de bildigimiz gibi fazlasiyla uçuş egitimi veren okullar var Istanbul, Antalya, adana vb... Birçok tecrübeli ve deneyimli pilotlarla yada bu tür kurumlarda egitmenlik yapan kisilerle iletisime gectigimizde kesinlikle onerdikleri okullar ayjet ve er-ah baska okullarda gorev yaptiklari halde. Anlamis degilim arkadaslar bu kadar arastirma yapmama rahmen bir turlu gidip baslayamamaktayim her seferinde erteliyorum sonu ne olacak diye! Kendime ve yabanci dilime guvenen bir kisiyim ancak bu ucus okullarina verdigimiz miktar neredeyse birçok ailenin gözünde servet denilecek bir miktar ee artik 1 mart itibariyle anlasmali bankalar en fazla cektiginiz krediyi 36 aya bolebiliyorlar tabi ayrica hipotek icin bir ev yada mal varligi olmasi gerekiyor buna rahmen istediğin kredi miktarinin tamamini bile alma sansin cok az...( devamini yollayacagim))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rağmen ~ 4 yıl önce
Rahmen değil kardeşim çok irite ettin beni rağmen o rağmen. Türkçemizi öğrenelim önce yabancı diliniz de Türkçe gibiyse vay ki vay.
Tebrikler ~ 4 yıl önce
Oncelikle butun ucus okullarini gezmis ve egitim kalitelerini gormus bir ogrenci olarak er-ah ucus okulunun basarili anlasmalara imza atmasi beni mutlu etti. Cok daha fazlasini hakkettigini dusunerek basarilarinin daim olmasini temenni ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000