28 Kasım 2012, Çarşamba 11:03:41

SUNEXPRESS PERİŞAN ETTİ…

Sunexpress Havayolları Mardin ve Gaziantep uçuşlarını iptal etti, yolcular perişan oldu...
  • elin oğlu o kadar düşünüyo bizim gençleri işte...
  • eee internetten bedava aldık dıye havalar gırmıştınızya 39 lıray abılet mı olur herhalde yolcu yoksa operasyonu ıptal edıcek
  • ee beleşçiliğin sonu arkadaş:)))
  • baskanlari mudurleri,dusseldorf sheratonda keyif catiyor,sizlemi ugrasacaklar

Şirketlerin erken al ucuz öde mantığı ile alına biletler uçuşlar iptal olunca elde kaldı. Yolcuların şikâyetleri ise yetkililerin ilgisizliğine takıldı.

AirportHaber’e gelen bir şikayet mektubunda aynen şunlar yazıyor; “Sunexpres'in Temmuz ayında Kasım ve Aralık ayı için yaptığı kampanyaya göre 20 arkadaşımızla birlikte bilet aldık. 39 TL’den aldığımız biletlerle Gaziantep’e uçacaktık. Ancak 15 Kasım’da yapacağımız uçuştan önce bizi arayarak uçuşun iptal edildiğini paramızı iade edeceklerini söylediler. Yine 5 Aralık’ta da Mardin uçuşumuz vardı. Otellerimizin parasını da ödemiştik. Ancak o uçuş için de gidişiniz var dönüşünüz var telefonu aldık. Biz otellerimizin parasını bile ödemiştik”


Şeref Sezgin adlı yolcu ve 19 arkadaşının mağduriyetini gidermek istemeyen Sunexpress Havayolları sadece 4 ay önce aldığı bilet paralarını iade etmeyi önerdi. Bütün planları alt üst olan yolcular haklarını aramak için Ulaştırma Bakanlığı’na şikayet ederek mağduriyetlerinin giderilmesini istedi. Bakanlık konunun takip edildiğine dair cevap verirken yolcular diğer zararlarının da giderilmesini istiyor.
 

SUNEXPRESS PERİŞAN ETTİ…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

anlayana ~ 5 yıl önce
elin oğlu o kadar düşünüyo bizim gençleri işte...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bedavacılar ~ 5 yıl önce
eee internetten bedava aldık dıye havalar gırmıştınızya 39 lıray abılet mı olur herhalde yolcu yoksa operasyonu ıptal edıcek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beleşçi tayfası ~ 5 yıl önce
ee beleşçiliğin sonu arkadaş:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
siz ~ 5 yıl önce
baskanlari mudurleri,dusseldorf sheratonda keyif catiyor,sizlemi ugrasacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000