08 Mart 2012, Perşembe 17:26:41

SUNEXPRESS KAPTAN PİLOT ARIYOR

Sunexpress Havayolları bir kariyer sitesinde kaptan pilot aradığını duyurdu.
  • THY 6000 saatle kaptan yapmıyor ve hala oradaysanız memur zihniyetine delalettir. Hep tatlı suda değil, biraz da açık denizlerde yüzün...
  • Toeic te maximum puan 990 olması lazım 1000 puan üzerinde almak zor gibi biraz,"dünyaya geri dön "
  • 4000 saat toplam uçuş tecrübesi olan adam aranıyor. Benim THY de 6000 saatim var. Hepsi de tipte. Havayolu deneyimim de 6 yılı geçti. Kaptan olamıyorum. THY bize bu haksızlığı niye yapıyor? Millet 4000 saatlik adamı kaptan yaparken THY bizi niye süründürüyor?
  • Sunex 'in öncelikle personel bulabilmesi için ayaklarının yere basması lazım. Hem en düşük maaşı vereceksin hem en çetrefilli giriş şartlarını arayacaksın 1000 puanın üzerinde TOEIC notu olan adamı aksanı var diye dilden eleyeceksin hem leyleği havada gösterircesine üst limitte uçuracaksın hemde ben adam arıyorum diyeceksin. Dünyadan Sunex 'a atmosfere bir girinde ondan sonra görüşürüz.
Sunexpress Havayolları'ndan yapılan açıklamada şirket filosunda bulunan B737 uçaklarında istihdam edilmek üzere kaptan pilot aradığını duyurdu. İşte aranan özellikler;

B737 NG Captains Required ;

· ATPL (A) license issued in accordance with JAR-FCL standards

· Class 1 medical certificate issued in accordance with ICAO and JAR-FCL standards

· Min 4000 flight hours total time

· Min 1500 flight hours on aircraft in excess of 27000 kg MTOW

· Min 3 years airline pilot experience (starting with type rating endorsement date)

· Min 1000 hours active PIC experience

· Min level 4 ICAO English proficiency

Job Description:

SunExpress Airlines based in Turkey is currently seeking applications from qualified and experienced Captains on the B737 NG.

An excellent opportunity for experienced pilots to join a well-established company, permanent type positions.

Location : SAW - AYT

Please advise upon application when you are available for assessment. Candidates should forward a copy of their current resume along with license and medical certificate.
SUNEXPRESS KAPTAN PİLOT ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Misafir ~ 6 yıl önce
THY 6000 saatle kaptan yapmıyor ve hala oradaysanız memur zihniyetine delalettir. Hep tatlı suda değil, biraz da açık denizlerde yüzün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Toeic te maximum puan 990 olması lazım 1000 puan üzerinde almak zor gibi biraz,"dünyaya geri dön "

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
4000 saat toplam uçuş tecrübesi olan adam aranıyor. Benim THY de 6000 saatim var. Hepsi de tipte. Havayolu deneyimim de 6 yılı geçti. Kaptan olamıyorum. THY bize bu haksızlığı niye yapıyor? Millet 4000 saatlik adamı kaptan yaparken THY bizi niye süründürüyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sunex 'in öncelikle personel bulabilmesi için ayaklarının yere basması lazım. Hem en düşük maaşı vereceksin hem en çetrefilli giriş şartlarını arayacaksın 1000 puanın üzerinde TOEIC notu olan adamı aksanı var diye dilden eleyeceksin hem leyleği havada gösterircesine üst limitte uçuracaksın hemde ben adam arıyorum diyeceksin. Dünyadan Sunex 'a atmosfere bir girinde ondan sonra görüşürüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000