21 Haziran 2016, Salı 10:32:46

Sunexpress İzmir'i Avrupa'ya bağlıyor

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir’den yaz sezonuyla beraber uçuş ağına dahil ettiği turistik dış hat destinasyonları Milano, Londra ve Brüksel’e Temmuz’da uçmaya başlıyor.
  • Barcelona uçuşu olsa keşke , fena pazar değildir , denenmeli...harika bir yer .
  • Sunexpress yeni hatlar Venedik Lizbon Madrid olmalı
  • Zaten geçen yıl Roma,Milano,Londra seferleri vardı haftanın 2 günü karşılıklı,özellikle pront tur - jolly tur gibi büyük tur şirketleri çok daha uygun fiyata İzmir çıkışlı İngiltere ve İtalya turları düzenledi şahsım da katıldı.Milano ve Roma seferleri full a yakındı.Mayısta başlamasını beklerdim.
  • Bilmediğim için soruyorum da zaten Sunexpress Londra ya uçmuyor muydu İzmirden direkt.

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir’den yaz sezonuyla beraber uçuş ağına dahil ettiği turistik dış hat destinasyonları Milano, Londra ve Brüksel’e  Temmuz’da uçmaya başlıyor. SunExpress, 3 Temmuz’da Brüksel, 4 Temmuz’da Milano ve 5 Temmuz’da da Londra’ya ilk uçuşlarını gerçekleştirecek.

İç hatlarda İzmir’i İstanbul ve Antalya’yla beraber 13 Anadolu kentine direkt bağlayan SunExpress, İzmir’den Brüksel’e 75.99 €’dan başlayan fiyatlarla haftada iki defa her Salı ve Pazar, Milano’ya 75.99 €’dan başlayan fiyatlarla haftada bir defa her Pazartesi, Londra’ya ise 75.99 €’dan başlayan fiyatlarla haftada iki defa her Salı ve Cuma günü karşılıklı sefer düzenleyecek. 

2012 yılında İzmir’i HUB (aktarma merkezi) ilan eden ve her geçen gün İzmir’deki uçuş ağını genişleten SunExpress, yaz sezonuyla beraber İzmir’den uçtuğu ülke sayısını 12’ye dış hat uçul noktasını ise 26’ya çıkardı.  SunExpress İzmir’den dış hatlarda haftada 116 tarifeli uçuş gerçekleştiriyor.

Sunexpress İzmir'i Avrupa'ya bağlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Technician. ~ 2 yıl önce
Barcelona uçuşu olsa keşke , fena pazar değildir , denenmeli...harika bir yer .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
New ~ 2 yıl önce
Sunexpress yeni hatlar Venedik Lizbon Madrid olmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SUNEXPRESS İZMİR ~ 2 yıl önce
Zaten geçen yıl Roma,Milano,Londra seferleri vardı haftanın 2 günü karşılıklı,özellikle pront tur - jolly tur gibi büyük tur şirketleri çok daha uygun fiyata İzmir çıkışlı İngiltere ve İtalya turları düzenledi şahsım da katıldı.Milano ve Roma seferleri full a yakındı.Mayısta başlamasını beklerdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 2 yıl önce
Bilmediğim için soruyorum da zaten Sunexpress Londra ya uçmuyor muydu İzmirden direkt.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000