27 Ekim 2015, Salı 22:01:19

SunExpress ilk uzun uçuşunu gerçekleştiriyor

SunExpress Havayolları ilk uzun uçuşunu Lufthansa'nın alt şirketi Eurowings adına 2 Kasım tarihinde Köln'den Küba'ya uçarak gerçekleştirecek.
  • Erol YILDIRIMA cevap: Erol yavrucuğum sana daha uzakmış gibi gelen kuzey yolu aslında daha kısadır.Çünkü Dünyanın yapısı kutuplardan basık.Ekvator şişkindir.Bu nedenle kuzey yolu daha kısadır istersen şişme bir topa kutup ve ekvator çizerek ve kutuplardan bastırarak bunun doğru olduğunu görebilirsin.
  • SunEx e hayırlı olsun ilk uzun uçuşu . gg wp
  • Arkadaslar sunexpress daha once airbus ile ucmadi ve er yapmadi ama herseyin bir baslangici vardir ve biraz dusunurseniz eger egitimini almadan test ucuslarini yapmadan xq rastgele bu ucuslari yaptirmaz sonucta bir alman sirketi ve profesyonelligi esas alan bir sirket kulturu var. Ayrica daha once airbus tecrubesi olan kokpit personeli ile yapicak bu ucuslari
  • Hayırlı ugurlu olsun....

SunExpress Havayolları, önümüzdeki hafta Pazartesi günü ilk uzun menzilli uçuşunu gerçekleştirecek.

Lufthansa'nın alt markası Eurowings adına yapılacak uçuş, 2 Kasım tarihinde Almanya'nın Köln şehrinden Küba'nın Varadero kentine gerçekleştirecek.

SunExpress, bu uçuşu Airbus A330-200 tipi uçakla gerçekleştirecek. Köln-Varadero seferinin uçuş süresi yaklaşık 9 saat olacak. 

©AirportHaber

SunExpress ilk uzun uçuşunu gerçekleştiriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Kpt.Plt ~ 3 yıl önce
Erol YILDIRIMA cevap: Erol yavrucuğum sana daha uzakmış gibi gelen kuzey yolu aslında daha kısadır.Çünkü Dünyanın yapısı kutuplardan basık.Ekvator şişkindir.Bu nedenle kuzey yolu daha kısadır istersen şişme bir topa kutup ve ekvator çizerek ve kutuplardan bastırarak bunun doğru olduğunu görebilirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
shyolu_cavo ~ 3 yıl önce
SunEx e hayırlı olsun ilk uzun uçuşu . gg wp

Yanıtla

Kalan karakter 1000
flyer ~ 3 yıl önce
Arkadaslar sunexpress daha once airbus ile ucmadi ve er yapmadi ama herseyin bir baslangici vardir ve biraz dusunurseniz eger egitimini almadan test ucuslarini yapmadan xq rastgele bu ucuslari yaptirmaz sonucta bir alman sirketi ve profesyonelligi esas alan bir sirket kulturu var. Ayrica daha once airbus tecrubesi olan kokpit personeli ile yapicak bu ucuslari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isotimee ~ 3 yıl önce
sunexepress in sadece a321 i var a330 nerden çıktı
Isimsiz ~ 3 yıl önce
Hayırlı ugurlu olsun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000