27 Mayıs 2008, Salı 11:37:31

SunExpress hostesleri İzmir’de sorgulandı!

Adana-İzmir seferini yapan SunExpress'e ait yolcu uçağında, hosteslerin servis yaptığı sırada termostaki sıcak çay, yolculardan Tuncay Üllüeser'ün üzerine fışkırdı.
  • yapılan servis esnasında yapılan ufak hata yüzünden şikayete bulunanlarda vardır fakat sadece sıcak çay dökülmesiyle bitmiyor..uçaga binen yolcuların % 90 kaprislidir ufacık konuyu büyütüp tartışmaya yol açanlar konuyu büyütüp şikayete bulunanlarda vardır
  • termos bu. patlar da fışkırır da. her ne kadar kontrollü olsak da kazadır. bizim üzerimize de galleyde komple dökülebiliyor çok acıdır ama silverdin ve buz mutlaka olur kurtarıcıdır. bağırmanın anlamı yok acıyı azatlmaz zaten kazayı yapan bizler olayınşoku ile özür dileyip bir yandan da müdahale etmeye çalışırken bir de hakaret yemek.. işte en kötüsü. rapor, savunma, ihtar , uyarı zaten stresli bir süreç. ama sen kabin görevlisisin kaza yapamazsın. sonra yasalar yolcu hakları. diyelim ki davalı davacı. şahitler, sorumlu ve sorunlular vs vs. off günümde ya da istirahatimde bunlarla mı uğracağım diyen sorumlular.. zor işler bunlar hepimize sabır dilerim.haklısın arkadaşım yalnızız yalnız!
  • Bazı tipler ne yazıkki böyle kendisi de bir kaç kez dökmüştür herşey insanlık hali.Hele o kabin ekipleri ne şartlarda uçarlar ne gece ne gündüzü vardır sürekli havada.Yolcu tacizimi dersin cinsel tacizmi dersin uğraşır dururlar.Yolcuyu şikayet ettilermiydi işten atılırlar çünkü müşteri haklıdır zihniyetiyle.Allah bildiği gibi yapsın böylelerini
  • Evet, bazi yolcular uçagi satin aldiklarini dusunuyorlar. Havada olan yolculuk, çok hava katiyor. Yanlis bir davranis, hizmet etmeye çalisan bir kisiye ustelik ozur dileyen genç birine bu kadar hakaret yapilmamaliydi. Hosteslerin sikayette bulunmasi gerekirken, yolcu sikayette bulunmus. Ne ters bir durum!

Dün saat 10.00 sıralarında, Adnan Menderes Havalimanı'nda görevli polislere başvuran 60 yaşındaki Tuncay Üllüeser, Adana-İzmir seferini SunExpress uçağıyla kente geldiğini, uçuş esnasında hosteslerin servis yaptı sırada termostaki çayın fışkırarak yüzüne ve üzerine döküldüğünü, yüzünde ve ellerinde hafif kızarıklılar meydana geldiğini belirterek şikayetçi oldu. Polis bu şikayet üzerine, uçakta görevli hostesler S.T, S.A. ve S.B.'nin ifadelerini aldı.

 

Hostesler savcının talimatıyla serbest bırakılırken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

SunExpress hostesleri İzmir’de sorgulandı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

cemal vural ~ 10 yıl önce
yapılan servis esnasında yapılan ufak hata yüzünden şikayete bulunanlarda vardır fakat sadece sıcak çay dökülmesiyle bitmiyor..uçaga binen yolcuların % 90 kaprislidir ufacık konuyu büyütüp tartışmaya yol açanlar konuyu büyütüp şikayete bulunanlarda vardır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
diver0635 ~ 10 yıl önce
termos bu. patlar da fışkırır da. her ne kadar kontrollü olsak da kazadır. bizim üzerimize de galleyde komple dökülebiliyor çok acıdır ama silverdin ve buz mutlaka olur kurtarıcıdır. bağırmanın anlamı yok acıyı azatlmaz zaten kazayı yapan bizler olayınşoku ile özür dileyip bir yandan da müdahale etmeye çalışırken bir de hakaret yemek.. işte en kötüsü. rapor, savunma, ihtar , uyarı zaten stresli bir süreç. ama sen kabin görevlisisin kaza yapamazsın. sonra yasalar yolcu hakları. diyelim ki davalı davacı. şahitler, sorumlu ve sorunlular vs vs. off günümde ya da istirahatimde bunlarla mı uğracağım diyen sorumlular.. zor işler bunlar hepimize sabır dilerim.haklısın arkadaşım yalnızız yalnız!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b727-200 ~ 10 yıl önce
Bazı tipler ne yazıkki böyle kendisi de bir kaç kez dökmüştür herşey insanlık hali.Hele o kabin ekipleri ne şartlarda uçarlar ne gece ne gündüzü vardır sürekli havada.Yolcu tacizimi dersin cinsel tacizmi dersin uğraşır dururlar.Yolcuyu şikayet ettilermiydi işten atılırlar çünkü müşteri haklıdır zihniyetiyle.Allah bildiği gibi yapsın böylelerini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Evet, bazi yolcular uçagi satin aldiklarini dusunuyorlar. Havada olan yolculuk, çok hava katiyor. Yanlis bir davranis, hizmet etmeye çalisan bir kisiye ustelik ozur dileyen genç birine bu kadar hakaret yapilmamaliydi. Hosteslerin sikayette bulunmasi gerekirken, yolcu sikayette bulunmus. Ne ters bir durum!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000