09 Nisan 2013, Salı 10:20:53

SUNEXPRESS EN SEMPATİK ŞİRKET SEÇİLDİ

İzmir’de acenteler ile biraraya gelen SunExpress acenteler tarafından en sempatik, en sorunsuz havayolu şirketi olarak gösterildi.
  • Yıllardır koltuk sevdalısı yöneticilerle kısır bir döngünün içine girmiş , personelinin suyunu çıkartan , yoneticilerinin umursamaz anlayışı ile devam eden bir şirket .. Cumhurbaşkanından bile fazla süredir görevdeler.. İnsan biraz utanır...bırakın biraz bu işten anlayan genç nesillere yol açın
  • Yüksek maaşlı eski personel kıyımı yapan şirket içinde çalışanını ezen ve beğenmeyen gitsin mantığıyla eleman çalıştıran şirket mi sempatik?
  • Haklisiniz. Tam kelimeyle. Haklisiniz !
  • Bence bu haber bu site açıldığından beri yapılan en asparagas haber..... :)) SUNEXPRESS = SEMPATI.... Vallahi hiç güleceğim yoktu....... Bakın şirket şöyle çalışıyor; Serdar Cebeci = Başpilot, Türk milliyetçisi ve Hollanda hayranı.... :))) Hacı Say = Kendini acentalar genel müdür olarak tanıtan, genel md. yardımcısı...... Ayrıca, işe almak üzere pilot beğenemeyen, ancak CPL/IR check inden FAIL olan yeğenlerini işe alan adamdır HACI SAY....... Serdar ve Hacı nın gözlerden uzak, pempe domuzcuklarla dolu mutlu köyü Sunexpress'e hoşgeldiniz.... Bedava uçarım, her lafı yutarım... Gel de, çağır yanına, Koşarak altına yatarım....... Çünkü ne Hollanda'lıyım, ne de Hacı'nın malıyım..... :))) vay be... güzel oldu ha... :))) %100 Türk F/O yani: Harlot of Sunexpress........

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir ve çevresindeki acenteler ile biraraya geldi. SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın ve İstanbul’dan gelen 20 kişilik TURSAB Yönetim Kurulu üyeleri ve İzmir ve çevresinden gelen bir çok acentenin katıldığı yemekte SunExpress acenteler tarafından en sempatik ve sorunsuz çalışılan havayolu olarak gösterildi.

TURSAB Yönetim Kururlu Başkanı Başaran Ulusoy’un rahatsızlanarak katılamadğı yemekte, Ulusoy adına konuşan  TURSAB Yönetim Krurulu Üyesi Muammer Güner, “Yemek öncesi dışaşrıda nerdeyse bütün acentelerle konuştum ‘bir sorununuz var mı SunExpress’le’ diye. Hepsinden aldığım cevap çok memnuniyet vericiydi; hiçbirisi sorundan bahsetmedi tam tersine bütün sorunlarının çözüldüğünü ve SunExpress ile çok iyi ve içten çalıştıklarını belirtiler. SunExpress son dönemlerde yaptığı atılımlarla acenteler arasında en sempatik havayolu oldu” dedi.

İzmir’in bu konuda şanslı olduğunu belirten Güner, “SunExpress’in havacılık sektöründe gerçekleştirdiği atılımlar ortada. 2006’dan bu yana çok yol kaydeildi. Acentelere verdiği destek ile çok iyi bir çalışma içersindeyiz. Nerdeyse acentelerle olan bütün sorunlar çözülmüş durumda. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi. 

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın da gelinen noktanın çok önemli olduğunu belirterek, “Bir yıl önce yine İzmirli iş ortaklarımızla biraraya gelmiştik, orada bir çok söz verdik. Ve verdiğimiz sözlerin hepsini tuttuk. Bugün geldiğimiz nokta çok önemli. 2006’da SunExpress İzmir’den uçuş gerçekleştirmeye karar verdiğinde, herkes SunExpress’i uyardı “İzmir’e bu kadar yatırım yapılır mı” diye. Biz yaptık ve bugün geldiğimiz noktada SunExpress’in altında İzmir’in imzası var. Artık İzmir bizim için çok önemli“ dedi.

İzmir’den yeni destinasyon arayışındayız

İzmir’i HUB yaptıklarını belirten Aydın, “Bu yaz 4 yeni hattımız var: Strasburg, Bremen, Lefkoşa ve Batman. Bununla bitmeyecek, yeni hatlar açacağız. Biz İzmir’i HUB olarak bir yere taşımaya kararlıyız. Amacımız batıyı İzmir üzerinde doğuya taşımak; Paris’ten yolcuyu alıp Dubaiye götürmek” dedi.

Aydın, yemekte en fazla satışı yapan acentelere SunExpress Türkiye Satış Pazarlama Yöneticisi Necdet Gürsoy ile  ödüllerini verdikten sonra yemeğin sürprizini açıkladı. Ege Bölgesi Satış Pazarlama Müdürü olaak görev yapan Ece Şenev’in Türkiye Satış Pazarlama Müdürlüğü’ne terfi ettiğini açıkladı.


 

SUNEXPRESS EN SEMPATİK ŞİRKET SEÇİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

İsimsiz ~ 4 yıl önce
Yıllardır koltuk sevdalısı yöneticilerle kısır bir döngünün içine girmiş , personelinin suyunu çıkartan , yoneticilerinin umursamaz anlayışı ile devam eden bir şirket .. Cumhurbaşkanından bile fazla süredir görevdeler.. İnsan biraz utanır...bırakın biraz bu işten anlayan genç nesillere yol açın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ex personel ~ 4 yıl önce
Yüksek maaşlı eski personel kıyımı yapan şirket içinde çalışanını ezen ve beğenmeyen gitsin mantığıyla eleman çalıştıran şirket mi sempatik?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorumsuz ~ 4 yıl önce
"zam vermek zorunda değiliz"diyen bir yöneticiden ne bekliyorsun ki ???
Antipatiye ~ 4 yıl önce
Haklisiniz. Tam kelimeyle. Haklisiniz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gülüyorum.... ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000