16 Ağustos 2015, Pazar 08:38:37

SunExpress dünyanın en iyi 3. Tatil Hava Yolu seçildi

Skytrax havacılık ödülleri kapsamında SunExpress havayolu şirketi Thomson ve Air Transat'ın ardından üçüncü en iyi tatil havayolu şirketi oldu.
  • Şirketimizin başarısını ve katkı sağlayan tüm SunExpress aile üyelerini tebrik ederim. Böyle sonuçlar hep ekip işidir tüm birimlerin ellerine, yüreklerine sağlık. Güzelim haberi pilot maaşlarına bağlamak nasıl bir şuursuzluktur anlamış değilim. 25 yıldır şartlarından şikayetci ama 25 yıldır da SunExpress de uçanları bilirim. Komik değil mi ? Hem daha mutlu olacağın arayışlara girmeyecek hem her yeni işe başlayana şirketi kötüleyeceksin.... bu nasıl bir anlayışı çözemedim.... lütfen işini, şirketini seven insanları demotive etmeyi kesin ve şirketimizi ulu orta karalamaktan da vazgeçin. Hepimiz emeğimizin karşılığını alarak, güzel dostluklar kurarak uyum içinde çalışıyoruz.Eşlerimizi burada bulduk, aile kurduk, evimizi barkımızı kurduk. Mutlu olmayanın yolu açık olsun! Tekrar şirketimizi başarısından dolayı tebrik ederim.
  • Şirketimizin kendisini geliştirmesi gereken yerler vardır, doğru. Maaşlar konusunda da bir şeyler yapmanın vakti geldi doğru. Ancak el insaf yahu bu şirket size ne batıyor da her fırsatta kokpitin maaşları konuşuluyor. Bıktık artık serviste, ofiste sürekli bıt bıt maaşları konuşmanızdan. Gayet hümanist, çalışanının arkasında duran bir şirketimiz var. Maaş yüzünden gitmeyi düşündüğünüz PGS'ye gidinde görün gününüzü. Öle arayabiliyormusunuz her yeri istediğiniz şeyler için. Siz gidinde biz de sevdiğimiz kaptanlarımızla uçuşlarımızı yapalım. Para gözler siziiiiii... Her şey para değil, offf ne dolmuşum :))
  • Parayi begenmeyen gidebilir burda sacma sapan muhabbet yapiyorsunuz pilot olcaksiniz bi de ayiptir. Sirketimizin her zaman arkasindayiz
  • YERINDEN EDILMEK ISTEMEYEN BIR SUNEXPRESS CALISANININ YAZISINI OKUDUM. SENIN YERIN RAHAT OLABILIR. ARKADAS DA SIKAYETINI YAZMS YEDIGIN KABA PISLEMEK MI BU. ISIN ARKA TARAFINDA CALISANLARIN BI YANINA UGRAYIN ISTERSENIZ SONRA KONUSUN :)

Hava yolunu tercih eden yolcuların oylarıyla belirlenen Skytrax ödüllerinde SunExpress Havayolları da listeye girdi.

'The World's Best Leisure Airlines' listesinde İngiliz havayolu şirketi Thomson ve Kanadalı AirTransat'ın ardından üçünçü seçilerek en iyi tatil havayolu oldu.

Öte yandan Güney Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi listesinde de 8'inci olan SunExpress Havayolları, aldığı ödülü sosyal medyada takipçileri ile paylaşarak "Rekabetçi maliyet yapımıza ve güçlü tur operatörü satış yeteneklerimize dayanarak Akdeniz'in etrafında en iyi düşük bütçeli tatil hava yolu olma vizyonumuz doğrultusunda adım adım ilerlerken bizi destekleyen tüm yolcularımıza ve tüm SunExpress Ailesi'ne teşekkür ederiz" dedi.

SunExpress dünyanın en iyi 3. Tatil Hava Yolu seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

mutlu :) ~ 3 yıl önce
Şirketimizin başarısını ve katkı sağlayan tüm SunExpress aile üyelerini tebrik ederim. Böyle sonuçlar hep ekip işidir tüm birimlerin ellerine, yüreklerine sağlık. Güzelim haberi pilot maaşlarına bağlamak nasıl bir şuursuzluktur anlamış değilim. 25 yıldır şartlarından şikayetci ama 25 yıldır da SunExpress de uçanları bilirim. Komik değil mi ? Hem daha mutlu olacağın arayışlara girmeyecek hem her yeni işe başlayana şirketi kötüleyeceksin.... bu nasıl bir anlayışı çözemedim.... lütfen işini, şirketini seven insanları demotive etmeyi kesin ve şirketimizi ulu orta karalamaktan da vazgeçin. Hepimiz emeğimizin karşılığını alarak, güzel dostluklar kurarak uyum içinde çalışıyoruz.Eşlerimizi burada bulduk, aile kurduk, evimizi barkımızı kurduk. Mutlu olmayanın yolu açık olsun! Tekrar şirketimizi başarısından dolayı tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XQ ~ 3 yıl önce
Şirketimizin kendisini geliştirmesi gereken yerler vardır, doğru. Maaşlar konusunda da bir şeyler yapmanın vakti geldi doğru. Ancak el insaf yahu bu şirket size ne batıyor da her fırsatta kokpitin maaşları konuşuluyor. Bıktık artık serviste, ofiste sürekli bıt bıt maaşları konuşmanızdan. Gayet hümanist, çalışanının arkasında duran bir şirketimiz var. Maaş yüzünden gitmeyi düşündüğünüz PGS'ye gidinde görün gününüzü. Öle arayabiliyormusunuz her yeri istediğiniz şeyler için. Siz gidinde biz de sevdiğimiz kaptanlarımızla uçuşlarımızı yapalım. Para gözler siziiiiii... Her şey para değil, offf ne dolmuşum :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ccm ~ 3 yıl önce
Parayi begenmeyen gidebilir burda sacma sapan muhabbet yapiyorsunuz pilot olcaksiniz bi de ayiptir. Sirketimizin her zaman arkasindayiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SDDGDS ~ 3 yıl önce
YERINDEN EDILMEK ISTEMEYEN BIR SUNEXPRESS CALISANININ YAZISINI OKUDUM. SENIN YERIN RAHAT OLABILIR. ARKADAS DA SIKAYETINI YAZMS YEDIGIN KABA PISLEMEK MI BU. ISIN ARKA TARAFINDA CALISANLARIN BI YANINA UGRAYIN ISTERSENIZ SONRA KONUSUN :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumsuz... ~ 3 yıl önce
Arkadaşım söylenmek istenen şirket içi olayların burda ulu orta anlatılmaması bütün olay bu . Herkesin illaki şikayetçi olduğu şeyler var ama kalkıp hiçbirimiz burda halka açık bir platformda anlatmıyoruz değilmi. Yerinden olmak istemeyen falan yazmışsın ayıp kardeş emekçi insan emekçi insana böyle konuşmamalı...
SGSAG ~ 3 yıl önce
ACIKLAMANIZ ICIN COK TESEKKUR EDERIM . YANLIS ANLASILMISIM SANIRIM AMA BOYLE HERKESIN BILGI SAHIBI OLMASI DAHA IYI

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000