15 Ocak 2016, Cuma 10:24:41

SunExpress Cup’ı Bochum kazandı

Bu yıl da Antalya Belek’te düzenlenen SunExpress Cup’ı VfL Bochum kazandı.
  • Ne kıskanç adamlarınız , boş boş ,, liboş
  • oley bochum oley!!
  • antalyada turnuva düzenliyosun kentin en değerli markası antalyaspor içinde yok.antalyasporun da içinde bulunduğu bir turnuva reklam adına daha değerli olmaz mıydı?
  • Bochumdan takim olmaz

Bu yıl da Antalya Belek’te düzenlenen SunExpress Cup’ı VfL Bochum kazandı.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ve 10 Ocak’ta Antalya Belek’te başlayan SunExpress CUP’ta Alman Bundesliga’dan Hertha BSC Berlin, Hannover 96, VfB Stuttgart ve VfL Bochum kupa için mücadele etti. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada birincilik kupasını, Hertha Berlin’i 4-1 yenen VfL Bochum kaldırdı. Turnuvada VfB Stuttgart takımı VfL Bochum’un ardından ikinci sırada yer aldı. Bochum kupasını SunExpress Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut’tan aldı.

SunExpress Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Server Aydın, Antalya’da her geçen gün giderek büyüyen spor turizminin varlığına dikat çekerek, SunExpress’in her kamp döneminde başta Almanya olmak üzere Avrupa’dan bir çok futbol takımını kamp için Antalya’ya getirdiğini söyledi. Aydın, “Biz Antalya ile beraber büyüdük ve büyüyoruz. Bu doğrultuda da Antalya turizminin gelişmesi ve büyümesi için elimizden geleni yapıyoruz yapacağız. Bugün futbol için buradayız ama desteğimiz golften doğa sporlarına her alanda devam ediyor.” dedi.SunExpress Cup’ı Bochum kazandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Uuuy ~ 2 yıl önce
Ne kıskanç adamlarınız , boş boş ,, liboş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oley oley ~ 2 yıl önce
oley bochum oley!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
antalyaspor ~ 2 yıl önce
antalyada turnuva düzenliyosun kentin en değerli markası antalyaspor içinde yok.antalyasporun da içinde bulunduğu bir turnuva reklam adına daha değerli olmaz mıydı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hub ~ 2 yıl önce
adamların hub'ı antalya bir de...
Herşey Para ~ 2 yıl önce
Antalyanın , yurdışı tanıtımına destek olmak için düzenlenen bir turnuvaya , Antalyaspor katılım için Barcelona kadar para istiyordur kesin.
Bochum ~ 2 yıl önce
Bochumdan takim olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
achen ~ 2 yıl önce
achenli misin?
Achen ~ 2 yıl önce
sonuna kadar kardas

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000