06 Ocak 2016, Çarşamba 18:16:28

SunExpress CUP Belek’te başlıyor

Bu yıl da Antalya Belek’te düzenlenecek olan SunExpress Cup, 10 Ocak’ta başlıyor. Turnuvaya Almanya Bundesliga’dan Hertha BSC Berlin, VfB Stuttgart, Hannover 96 ve Bundesliga 2’de VfL Bochum katılıyor.
  • Mayis ayinda Molimawk yazili sinavini kazanan FO adaylari mulakata cagrilmadi 300 euro sinav bedeli odemistik bosami gitti Bu konuda olumlu veya olumsuz geri donus yapilmadi
  • işe al beni sunex!!
  • Bu artık son.Çünkü Sunexpress'te Pazarlama&Satış diye birşey kalmadı.

Geleneksel hale gelen SunExpress Cup, Antalya spor turizmine katkı sağlamak amacıyla bu yıl da Antalya Belek’te düzenleniyor.  Alman Bundesliga’dan üç, Bundesliga 2’den ise bir takımın katılacağı 3 gün sürecek olan turnuva 10 Ocak Pazar günü başlıyor.

Avrupa’nın en önemli liglerinden biri olan Bundesliga’dan Hertha BSC Berlin, HambVfB Stuttgart, Hannover 96 ve Bundesliga 2’den VfL Bochum kupa için mücadele edecek. 10 Ocak Pazar günü Bochum ile HamVfB Stuttgart maçı ile başlayacak turnuva, 11 Ocak’ta oynanacak olan Hertha BSC ve Hannover 96 arasında oynanacak maç ile devam edecek.  Bundesliga’da mücadele eden birçok Türk futbolcunun da boy göstereceği turnuva 13 Ocak Çarşamba günü oynanacak 2 maç ile son bulacak.

SunExpress, SunExpress Cup kapsamında kendisine ait sosyal medya platformlarında çeşitli yarışmalar düzenleyerek takipçilerine hediyeler dağıtmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Youtube, Linkedin hesaplarının ardından Vine hesabını kupa özeline hazırladığı bir yarışma ile açmaya hazırlanıyor. Soru-cevap üzerine kurulu olan yarışma 6 Ocak günü başlayıp, 13 Ocak günü son bulacak.

Kesit Turizm organizasyonunda düzenlenen SunExpress Cup of Belek hakkında detaylı bilgiye www.sunexpresscup.com’dan ya da SunExpress’in sosyal medya hesapları facebook/sunexpress Türkiye, Twitter/sunexpres kanallarından ulaşabilirsiniz.

SunExpress CUP Belek’te başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Zeren ~ 2 yıl önce
Mayis ayinda Molimawk yazili sinavini kazanan FO adaylari mulakata cagrilmadi 300 euro sinav bedeli odemistik bosami gitti Bu konuda olumlu veya olumsuz geri donus yapilmadi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mühendis ~ 2 yıl önce
işe al beni sunex!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pazarlama&Satış ~ 2 yıl önce
Bu artık son.Çünkü Sunexpress'te Pazarlama&Satış diye birşey kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000