25 Haziran 2010, Cuma 10:46:26

SunExpress Atina'dan çekiliyor...

10 ay önce İzmir-Atina seferlerine başlayan ve haftada 2 gün karşılıklı sefer düzenleyen SunExpress, yeterli talep gelmemesi üzerine 9 Temmuz itibariyle uçuşları durdurma kararı aldı.
  • ucuslar basladi sizin haberiniz yok.. gecen hafta iki ucus yapildi..ve yaz boyu da devam edecek.. internet duskunu arkadasim..
  • size sadece gulerim elimden baska bir sey gelmez.internet duskunu sevgili arkadasim ucuslar baslayacakti ertelendi ilk ucus olursa 29.06.2010 da olacak
  • bilip bilmeden yazmayin.. yazin haftada 2 gün kayseri antalya ucusu var. herkeste bir şeyler yazar olmuş..chail cuhela..
  • insan acip bir pegasusuun internet adresine ondan sonra yazar buralar , sali cum aksmalar haftada 2 gunn , sallamada bak bir flypgs.com a

 Yeni Asır'da yer alan habere göre; SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, İzmir-Atina seferlerine devam etmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, "Türk ve Yunan pazarlarındaki turizm alışkanlıklarının farklı olması nedeniyle bu hattı durdurmak zorunda kaldık" dedi.

SunExpress, İzmir-Atina hattında 9 Temmuz sonrasına bilet satın alan yolculara alternatif uçuşlar sunacak.

SunExpress Atina'dan çekiliyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
ucuslar basladi sizin haberiniz yok.. gecen hafta iki ucus yapildi..ve yaz boyu da devam edecek.. internet duskunu arkadasim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
size sadece gulerim elimden baska bir sey gelmez.internet duskunu sevgili arkadasim ucuslar baslayacakti ertelendi ilk ucus olursa 29.06.2010 da olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bilip bilmeden yazmayin.. yazin haftada 2 gün kayseri antalya ucusu var. herkeste bir şeyler yazar olmuş..chail cuhela..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
insan acip bir pegasusuun internet adresine ondan sonra yazar buralar , sali cum aksmalar haftada 2 gunn , sallamada bak bir flypgs.com a

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000