27 Haziran 2017, Salı 11:38:04

Sunexpress Antalya-Moskova uçuşlarına başladı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Türkiye’nin turizm cenneti Antalya’dan Türk turizmin en önemli pazarlarından olan Moskova’ya uçmaya başladı.
  • Dünyanın herhangi bir ülkesine gidin ve havacılık şirketi kurmak için izin isteyin ve bu kuracağınız havayolu şirketiyle orada iç hat yolcu taşımacılığı yapmaya başlayın. Bakalım izin alabiliyor musunuz? Havayolu şirketi kurmayı geçtim karşılıklı uçuş izinleri almak bile çok zor ve kısıtlı iken tepe yöneticisi sürekli Almanlar tarafından atanan ve kendiside çakma alman olmaktan gurur duyan bu şirket nasıl iç hat uçuş yapabilir. Tamam şuursuzca buna izin verdiniz, bayrak taşıyıcı yüce şirketimiz THY nasıl Anadolujet uçuşlarını bu şirkete yaptırır, anlamak mümkün değil. En kısa sürede bu yanlıştan dönülür umarım. Azalarak değil bi anda bitmen dileğiyle Sunexpress (Çakma Alman).
  • Avrupa dan gelen turist sayısı azalınca hemen farklı bir alternatif bulunmuş. Güzel bir çözüm, umarım uçuş sayısı artar. Farklı pazarlara uçmak her zaman iyidir. Bir pazarda sorun yaşarsan diğer pazarlar ile bu sorunu minimize edebilirsin. Daha önce yapılan yorumlara gelince, SunExpress Türkiye'de çalışabileceğiniz en kurumsal şirketlerden birisidir. Mutlaka kendi içerisinde sorunları vardır fakat her firmanın sıkıntılı süreçleri var. Binlerce kişiye iş olanağı sağlayıp, vergisini Türkiye ye vermektedir. Umarım uçuş, uçak, çalışan sayısı her geçen gün artar. İyi uçuşlar SunExpress
  • Ne kadar çok alman sever varmış:)almanlar ne kadar güzel tarifeli seferler düzenliyor hangi Türk firma tarifeli alman iç hattında uçuyor??
  • Izmir moskova da olsa guzel olurdu. Bir sonraki bahara artik

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Türkiye’nin turizm cenneti Antalya’dan Türk turizmin en önemli pazarlarından olan Moskova’ya uçmaya başladı. Rusya pazarına ilk defa adım atan ve bu uçuşların sayısını kısa zamanda artırmayı planlayan SunExpress, bugün turizm merkezi Antalya’dan ilk uçuşunu gerçekleştirdiği Moskova’ya şimdilik haftada 1 uçuş gerçekleştirecek.

SunExpress’in Antalya’dan bir diğer yeni uçuş noktası ise Fransa’da Lyon olacak. Lyon’a ilk uçuşunu 10 Temmuz’da gerçekleştirecek. Bu yeni destinasyonlarla beraber, SunExpress, Antalya’yı hem iç hatlarda hem dış hatlarda tarifeli seferlerle en fazla noktaya bağlayan havayolu olarak,  Antalya’dan dış hatlarda 37, iç hatlarda 10 olmak üzere toplam 47 noktaya haftada 342 uçuş gerçekleştirecek.

Tarifeli seferlerle Türkiye ile Avrupa arasında en fazla uçuş gerçekleştiren hava yolu şirketi olan SunExpress, daha önce Türkiye’de, Antalya, Ankara, Adana, Elazığ, Kayseri, Ordu/Giresun’dan Avrupa’da 12 yeni destinasyona uçmaya başladığını açıklamıştı. SunExpress, Türkiye ile Avrupa arasında gerçekleştirdiği uçuş sayısını geçen yıla göre yüzde %18 artırarak toplam hafta 478 uçuşa çıkardı. SunExpress, Türkiye’nin 12 kentinden Avrupa’da toplam 47 kente uçuyor.

Sunexpress Antalya-Moskova uçuşlarına başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

ERC ~ 1 yıl önce
Dünyanın herhangi bir ülkesine gidin ve havacılık şirketi kurmak için izin isteyin ve bu kuracağınız havayolu şirketiyle orada iç hat yolcu taşımacılığı yapmaya başlayın. Bakalım izin alabiliyor musunuz? Havayolu şirketi kurmayı geçtim karşılıklı uçuş izinleri almak bile çok zor ve kısıtlı iken tepe yöneticisi sürekli Almanlar tarafından atanan ve kendiside çakma alman olmaktan gurur duyan bu şirket nasıl iç hat uçuş yapabilir. Tamam şuursuzca buna izin verdiniz, bayrak taşıyıcı yüce şirketimiz THY nasıl Anadolujet uçuşlarını bu şirkete yaptırır, anlamak mümkün değil. En kısa sürede bu yanlıştan dönülür umarım. Azalarak değil bi anda bitmen dileğiyle Sunexpress (Çakma Alman).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sxs ~ 1 yıl önce
Sunexpres'in nesi sana battı anlayamadım. Ama belliki çok canını acıtmış.Şirketin yönetim kurulundan tut en alt kademe çalışanına kadar kaç Türk kaç Alman var haberin var mı? Merkezi Antalya'da Türk yasalarına tabi. Vergisini Türkiye'ye ödeyen bir şirket. Daha bu şirket seni memnun etmek için ne yapabilir? Anlama organını bir kontrol et istersen belki sorun sendedir....
Tebrikler ~ 1 yıl önce
Avrupa dan gelen turist sayısı azalınca hemen farklı bir alternatif bulunmuş. Güzel bir çözüm, umarım uçuş sayısı artar. Farklı pazarlara uçmak her zaman iyidir. Bir pazarda sorun yaşarsan diğer pazarlar ile bu sorunu minimize edebilirsin. Daha önce yapılan yorumlara gelince, SunExpress Türkiye'de çalışabileceğiniz en kurumsal şirketlerden birisidir. Mutlaka kendi içerisinde sorunları vardır fakat her firmanın sıkıntılı süreçleri var. Binlerce kişiye iş olanağı sağlayıp, vergisini Türkiye ye vermektedir. Umarım uçuş, uçak, çalışan sayısı her geçen gün artar. İyi uçuşlar SunExpress

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 1 yıl önce
Ne kadar çok alman sever varmış:)almanlar ne kadar güzel tarifeli seferler düzenliyor hangi Türk firma tarifeli alman iç hattında uçuyor??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 1 yıl önce
Duvara söylesem duvar anlardı şu mevzuyu senelerdir. Sunexpress Türkiye merkezli bir kuruluş olduğu için sahibinin Türk olması veya Alman olması önemli değil. Adamlar ülkemize yatırım yapmışlar, merkezlerini Antalyada kurmuşlar şimdi de paşa paşa uçuyorlar işte. Bir Türk gidip Almanya'da şirket kursa o da Almanyada uçuş yapar. Ayrıca Sunexpress Thy-Lufthansa ortaklığı olduğu için tamamen bir Alman firması da sayılmaz ama neyse bunu anlamanızı pek beklemiyorum.
Sunexpress ~ 1 yıl önce
Güzel anlatım , Ağzına sağlık. Ama yok anlatamazsın arkadaş. Araştırmadan cahilce yapılan yorumlar bunlar . Yorumlamadan bir bak bu şirket ne ? Kim ? Bellemişler bir Alman da Alman.
Jj ~ 1 yıl önce
Izmir moskova da olsa guzel olurdu. Bir sonraki bahara artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000