21 Mayıs 2011, Cumartesi 10:27:15

SUNEXPRESS ‘HANS’ OLDU

Sunexpress Almanya’nın seferlerine başlaması için geri sayım başladı. Sunexpress renklerindeki uçağın tek farkı ise Alman tescilli ve bayraklı olması...
  • sun ex türk tescili olduğu için almanyadan mısısra ya da ispanya fas gibi bölgelere ucamıyordu. artık bu gercekleşecek ve almanya hava sahası kullanarak thy de para kazanacak. alman şirketi, almanya dan direk 3. ülkelere sefer düzenliyor. tğrk hava sahasının yakınından bile gecmiyor ama karın yarısı thy nin oluyor. daha ne istiyorsunuz.
  • Sana ne oluyor da durumdan vazife çıkarıp celalleniyorsun birader. Üzme tatlı canını ....... :))
  • Çevreci şimdi de almancı mı oldu ?
  • Sen kendine Turkish Evladı mı diosunki paranı bir TÜRK haber sitesinde Turkish Lira diye hitap ediyorsun??
Sunexpress Almanya’nın, operasyonlarına başlaması için artık son hazırlıklar yapılıyor.Üç uçaklık filo ile ilk etapta Almanya’dan Mısır’a seferlerine başlaması planlanan Sunexpress Almanya’nın, programında küçük bir sapma olsa da, çok yakın tarihte operasyonlara start verilmesi bekleniyor.

Dublin’deki Eirtech tesislerinde boyanan ilk Sunexpress Almanya uçağı, spotterlar tarafından fotoğraflandı. Frankfurt Main Havaalanı’nda Björn Kannengießer adlı bir spotter tarafından çekilen fotoğrafta, Sunexpress Germany uçağını alıştığımız Sunexpress uçağından ayırt etmek pek mümkün değil. Logosu ve boyaması aynı olan uçaklardaki tek fark Germany Sunexpress’in Alman tescilinde olması.

İşte, Türk tescili ve Türk bayrağı yerine Alman tescili ve bayrağını alan D-ASXF kuyruk tescilli o uçak...
SUNEXPRESS ‘HANS’ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (79)

Misafir ~ 7 yıl önce
sun ex türk tescili olduğu için almanyadan mısısra ya da ispanya fas gibi bölgelere ucamıyordu. artık bu gercekleşecek ve almanya hava sahası kullanarak thy de para kazanacak. alman şirketi, almanya dan direk 3. ülkelere sefer düzenliyor. tğrk hava sahasının yakınından bile gecmiyor ama karın yarısı thy nin oluyor. daha ne istiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sana ne oluyor da durumdan vazife çıkarıp celalleniyorsun birader. Üzme tatlı canını ....... :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çevreci şimdi de almancı mı oldu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sen kendine Turkish Evladı mı diosunki paranı bir TÜRK haber sitesinde Turkish Lira diye hitap ediyorsun??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000