20 Aralık 2016, Salı 10:11:02

Sunexpress 8 kiloya çıkardı

SunExpress, yolcuların beraberinde taşıdığı el bagajı hakkını 6 kilodan 8 kiloya çıkardı.
  • Sunex son günlerinde kıuyakçılığa başladı.
  • Uçaklarda otobüs oldu. Yükleri çoğaltıyor lar
  • Sikayet edin kardesim ucak yakit vs her sey agirligina gore hesaplaniyor niye ufacik bir seyden bile tehlikeye atalimki overload i
  • Yemin ediyorum 18 kg valizi başüstü dolaba 3 kişi kaldırdığına, tepiştirdiğine şahit oldum. Müdahale etsen, yer hizmetleriyle yüz yüze geliyorsun. Yer hizmetleri görevini filan yapmıyor. Direkt yolluyorlar uçağa. Tartım yapsak, toplam bagaj ağırlığı yolcu ağırlığından daha fazla çıkar, emin olun.

SunExpress, yolcuların beraberinde taşıdığı el bagajı hakkını 6 kilodan 8 kiloya çıkardı.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress el bagajı hakkını 8 kiloya çıkardı. Daha önce 6 kilo olarak uygulanan el bagajı hakkı, iç hat ve dış hat, bütün SunExpres uçuşlarında 8 kilo olarak uygulanacak.

Bunun yolculara sunulan önemli bir ek fayda olduğunu belirten SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade, “Bu uygulamayla yolcularımız artık berberlerinde daha fazla şey taşıyabilecekler. Bu uygulamanın özellikle çocuklu aileleri için çok yararlı olacağını düşünüyoruz” dedi.

Yolcuların beraberlerinde daha fazla eşya taşımalarına imkan verecek olan bu uygulama, SunExpress’in uyguladığı bütün ücret sınıfları SunEco, SunClassic ve SunPremium’da geçerli olacak.
 

Sunexpress 8 kiloya çıkardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Sun ve Sun ~ 2 yıl önce
Sunex son günlerinde kıuyakçılığa başladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 2 yıl önce
Uçaklarda otobüs oldu. Yükleri çoğaltıyor lar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne demek 18kilo kabin bagajina koyuldu ~ 2 yıl önce
Sikayet edin kardesim ucak yakit vs her sey agirligina gore hesaplaniyor niye ufacik bir seyden bile tehlikeye atalimki overload i

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çok ağır ~ 2 yıl önce
Yemin ediyorum 18 kg valizi başüstü dolaba 3 kişi kaldırdığına, tepiştirdiğine şahit oldum. Müdahale etsen, yer hizmetleriyle yüz yüze geliyorsun. Yer hizmetleri görevini filan yapmıyor. Direkt yolluyorlar uçağa. Tartım yapsak, toplam bagaj ağırlığı yolcu ağırlığından daha fazla çıkar, emin olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000