24 Mayıs 2016, Salı 11:40:16

Sunepress'e A.L.F.A ödülü

SunExpress, Marketing Turkey, Şikayetvar.com ve Method Research Company işbirliğinde gerçekleştirilen ve online şikayet yönetimi konusunda Türkiye’de düzenlenen ilk yarışma olan A.L.F.A. Awards’ta online şikayet yönetiminde en iyi hava yolu şirketi seçildi.
  • sunexpress izmir ve antalya dış hat uçuşlarını arttır. izmir-tahran, izmir-barselona, izmir-dubai antalya-dubai, antalya-doha, antalya-paris bekliyoruz.
  • SunExpress in İzmir e yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ederiz.Sayelerinde Avrupa ve Anadolu ya İstanbulsuz uçabiliyoruz.Keşke Roma ve Milano seferleri devam etseydi.Barselona da bekliyoruz

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Marketing Turkey, Şikayetvar.com ve Method Research Company işbirliğinde gerçekleştirilen ve online şikayet yönetimi konusunda Türkiye’de düzenlenen ilk yarışma olan A.L.F.A. Awards’ta online şikayet yönetiminde en iyi hava yolu şirketi seçildi.

Havacılık sektöründe “Online Şikâyet Yönetimi Başarı Sıralaması”nda aldığı en yüksek puan ile ilk sıraya yerleşen SunExpress, yolcuların sorunlarına en hızlı dönen ve online şikayet yönetimini en başarılı şekilde uygulayan havayolu markası oldu.

İstanbul Salt Galata’da Pazartesi günü düzenlenen törende SunExpress’in ödülünü alan Kurumsal İletişim ve PR Grup Müdürü Serdar Alyamaç, müşteri memnuniyetinin SunExpress’in önceliklerinden biri olduğunu belirterek, “Geçen yıl bu ödülü birkaç puanla kaçırmıştık. Bu yıl A.L.F.A ödülüne layık görüldük. Bu ödülle müşteri memnuniyeti konusunda doğru yolda olduğumuz anlaşılıyor. Emeği geçen bütün arkadaşlarımızı kutluyoruz” dedi.

Sunepress'e A.L.F.A ödülü

Facebook Yorum

Yorumlar

efes ~ 2 yıl önce
sunexpress izmir ve antalya dış hat uçuşlarını arttır. izmir-tahran, izmir-barselona, izmir-dubai antalya-dubai, antalya-doha, antalya-paris bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İZMİR ~ 2 yıl önce
SunExpress in İzmir e yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ederiz.Sayelerinde Avrupa ve Anadolu ya İstanbulsuz uçabiliyoruz.Keşke Roma ve Milano seferleri devam etseydi.Barselona da bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000