01 Ekim 2013, Salı 09:46:41

STELLA TÜRKİYE PAZARINDA UÇUŞA GEÇİYOR

Avrupa’nın en büyük uçuş okullarından biri olan Stella Aviation Academy, Türkiye pazarındaki faaliyetlerine başlıyor...
  • Siz neye göre yayınlıyorsunuz yorumları ? Benim saat 12:00 sularında "Antalya'dan bir dost" rumuzuyla gönderdiğim yazının nesini beyenmediniz ? Bu haberin üzerine Gözen holding şirketlerinden reklamlar dönerse web sitenizde insanların yüzüne nasıl bakacaksınız ? Lütfen şerefinizle iş yapın yapacaksanız değilse boy göstermeyin ortalarda.
  • Turk ucus okullari dururken elin Hollandalisina bu ısı vermek buradaki tüm ucus okullarına düpedüz hakarettir. SHGM nın buna müsaade etmemesi gerekir.
  • Doğunun zenginliğini sömüren Hollanda gemilerinden bir geminin efsanesidir. Van Der Decken'(Davy Jones)ın kaptanlığını yaptığı 'Uçan Hollandalı' mola vermek için Ümit Burnu'na yönelir fakat gelen fırtına bulutlarını fark etmezler ve limana doğru ilerlerler . Bölge kayalıktır. Fırtına çıkınca gemi kayalara çarpıp alabora olurken Van Der DeckenNe pahasına olursa olsun Ümit Burnu'nu geçeceğim der, ancak gemi batar ve tabii ki bu sözü gerçekleşmez. Fakat bölgedeki insanların bazıları birkaç fırtınada bu gemiyi gördüklerini söylemişlerdir ve bu efsane dilden dile yayılmıştır. Ardından Uçan Holandalı bir efsane olarak tarihteki yerini almıştır.
  • şieracıları istemiyoruz

Dünyanın önde gelen uçuş okullarından olan Hollanda merkezli Stella Aviation Academy (Stella Havacılık Akademisi) ile Gözen Grup tarafından kurulan ortak uçuş okulu Türkiye’deki faaliyetlerine başlıyor.  Bir ucu Hollanda Maastricht’te, diğer ucu Dalaman Havalimanı’ndaki okul, iş garantili pilot yetiştirecek. Şirket bu kapsamda geçtiğimiz hafta İstanbul’da gerçekleştirilen IFTE 2013’te ziyaretçilerine kendini tanıtma imkânı buldu.

Stella Aviation Academy hakkında AirportHaber’e açıklamalarda bulunan IFTC’nin eski, Stella Aviation Academy Türkiye’nin yeni Satış Operasyon Müdürü Saliha Yüksel, “Uzun yıllardır Hollanda’da bu işi yapan bir uçuş okuluyuz. Şimdi SunExpress de aramıza katıldı. Sıfırdan pilotaj eğitimi verilecek. Bu eğitimler hem Hollanda’da hem de Dalaman’da yapılacak. Görerek şartlardaki eğitimler Dalaman’da daha sonra da IFR eğitimleri Hollanda’da olacak. Yani uluslararası bir eğitim verilecek. Devamında tip eğitimlerini SunExpress’in istediği şartlarda ya da SunExpress opsiyonunu kullanmayan pilotlar için de normal bizim uçaklarımızda tip eğitimini alacaklar... Arkasından da ya farklı havayolu şirketlerinde ya da SunExpress’te işe başlayacak olanlar da SunExpress’te line eğitimlerini alıp yollarına devam edecek. İşe girene kadar Stella güvencesiyle eğitimlerini sürdürecekler” dedi.

IFTE 2013’te yaptıkları duyurularla gerekli bilgileri verdiklerini söyleyen Yüksel, “Türk öğrencilerden oldukça yoğun talep topluyoruz. Onlar için bilgilendirme panelleri düzenleyeceğiz. Neler yapacağımızı ve bu sürecin nasıl süreceğini anlatacağız. Tabi yoğun bir sınav sistemi var ve bu sistemi geçenler bizimle yola devam edecekler. Yabancı bir banka tarafından finansal destek verilecek. Böyle bir sistem içerisinde de yüksek başarılı öğrenciler seçileceği için başarısızlık oranı en aza indirilecek. Öğrenci kendi kişiliğinden kaynaklanan başarısızlığa uğrarsa sistem dışında kalacak ancak bunun haricinde Stella ile yoluna devam edecek” şeklinde konuştu.

Stella’nın IFTC ile çözüm ortağı olarak yoluna devam ettiğini belirten Yüksel, eğitimler sırasında IFTC’nin de kendilerine gereken desteği vereceğini söyledi.©AirportHaber.com ÖZEL

STELLA TÜRKİYE PAZARINDA UÇUŞA GEÇİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Editöre ~ 5 yıl önce
Siz neye göre yayınlıyorsunuz yorumları ? Benim saat 12:00 sularında "Antalya'dan bir dost" rumuzuyla gönderdiğim yazının nesini beyenmediniz ? Bu haberin üzerine Gözen holding şirketlerinden reklamlar dönerse web sitenizde insanların yüzüne nasıl bakacaksınız ? Lütfen şerefinizle iş yapın yapacaksanız değilse boy göstermeyin ortalarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turkler Dururken ~ 5 yıl önce
Turk ucus okullari dururken elin Hollandalisina bu ısı vermek buradaki tüm ucus okullarına düpedüz hakarettir. SHGM nın buna müsaade etmemesi gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçan Hollandalı ~ 5 yıl önce
Doğunun zenginliğini sömüren Hollanda gemilerinden bir geminin efsanesidir. Van Der Decken'(Davy Jones)ın kaptanlığını yaptığı 'Uçan Hollandalı' mola vermek için Ümit Burnu'na yönelir fakat gelen fırtına bulutlarını fark etmezler ve limana doğru ilerlerler . Bölge kayalıktır. Fırtına çıkınca gemi kayalara çarpıp alabora olurken Van Der DeckenNe pahasına olursa olsun Ümit Burnu'nu geçeceğim der, ancak gemi batar ve tabii ki bu sözü gerçekleşmez. Fakat bölgedeki insanların bazıları birkaç fırtınada bu gemiyi gördüklerini söylemişlerdir ve bu efsane dilden dile yayılmıştır. Ardından Uçan Holandalı bir efsane olarak tarihteki yerini almıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zazalim ~ 5 yıl önce
şieracıları istemiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000