28 Ocak 2017, Cumartesi 12:21:13

En emniyetli şirket Sunexpress oldu

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği “SAFA -Yabacı Uçak Emniyet Ramp Değerlendirmesi”inde Avrupa’ya uçan Türk şirketleri arasında emniyet kriterlerine göre en iyi havayolu seçildi.
  • Gurur verici . Başarıların devamını diliyorum. Sunexpress ❤
  • Sun Express basarisini kurulus yillarinda Almanlarin (Lufthansa) attigi saglam temeller ve prensiplere borcludur. Bugune kadar da bu standartlardan taviz vermeyerek devam etmisdir. Tekerlegi tekrar icat etme maceralarina atilmamisdir. Turk havaciligi icin mukemmel bir ornektir. Tebrikler.
  • SUNEXPRESS en son uçup emekli olduğum şirkettir.Türkiye de uçmadığım şirket kalmadı.En huzurlu uçuşlarımı bu şirkette yaptım.Çünkü patronun isteğini değil kuralların gereğini yaparak uçuş yaptık.Uçuş emniyetini ticarete kurban etmeden uçtuk.İnsan hayatından daha değerli bir şey yoktur düşüncesiyle ve uçuş emniyeti kültürüyle uçtuk.Böyle bir şirkette meslek hayatımı noktaladığım için hale rüyalarımda sunex. de uçuyorum.Teşekkürler SUNEXPRESS.
  • Pegasus gıbı ortalıkda Allaha emanet ucmadıgı kesin ! Helal sana SUNEX brawooo Hiç degılse kabının edepli terbıyeli ve işini guzel yapanlardan ibaret Sefil pegasus ekipleri gıbı hem bılgısız hem küstah hemde terbıyesiz değilsiniz !! Daha turbulans doktor anonsunu bilmeyen bir sirket !!!

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği “SAFA -Yabacı Uçak Emniyet Ramp Değerlendirmesi”inde Avrupa’ya uçan Türk şirketleri arasında emniyet kriterlerine göre en iyi havayolu seçildi.

Emniyeti her zaman ilk önceliği olarak kabul eden SunExpress, ayrıca geçen yıla göre, en iyi oranın “0” kabul edildiği SAFA oranlarını en çok düşüren hava yolu şirketi olarak da ödüllendirildi.  Ödülü Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici’den alan SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “Sayın Kesici’ye çok teşekkür ediyorum.  SunExpress olarak, kuruluşumuzdan beri her zaman önceliğimiz emniyet olmuştur ve olacaktır. Emniyet konusundaki bu yaklaşımımız ana ortaklarımız Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın know-how’ı üzerine kuruludur” dedi.

Değerlendirme hakkında bilgi veren Çalışkan, “SAFA Ramp değerlendirmeleri, kokpit, kabin, uçak içi ve kargo başlıkları altında 4 ana kategoride her yıl yapılan bir değerlendirmedir. Yakın gelecekte hedef olarak belirtilecek olan SAFA oranının altındaki hava yollarının Avrupa Birliği içerisindeki destinasyonlara olan uçuşları kısıtlanacak. Bu da bu değerlendirmeleri oldukça önemli kılmaktadır.”

En emniyetli şirket Sunexpress oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (89)

Hakan ~ 1 yıl önce
Gurur verici . Başarıların devamını diliyorum. Sunexpress ❤

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LH ~ 1 yıl önce
Sun Express basarisini kurulus yillarinda Almanlarin (Lufthansa) attigi saglam temeller ve prensiplere borcludur. Bugune kadar da bu standartlardan taviz vermeyerek devam etmisdir. Tekerlegi tekrar icat etme maceralarina atilmamisdir. Turk havaciligi icin mukemmel bir ornektir. Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SUNEX eski kaptanı ~ 1 yıl önce
SUNEXPRESS en son uçup emekli olduğum şirkettir.Türkiye de uçmadığım şirket kalmadı.En huzurlu uçuşlarımı bu şirkette yaptım.Çünkü patronun isteğini değil kuralların gereğini yaparak uçuş yaptık.Uçuş emniyetini ticarete kurban etmeden uçtuk.İnsan hayatından daha değerli bir şey yoktur düşüncesiyle ve uçuş emniyeti kültürüyle uçtuk.Böyle bir şirkette meslek hayatımı noktaladığım için hale rüyalarımda sunex. de uçuyorum.Teşekkürler SUNEXPRESS.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Feleyeee pegese :))))) ~ 1 yıl önce
Pegasus gıbı ortalıkda Allaha emanet ucmadıgı kesin ! Helal sana SUNEX brawooo Hiç degılse kabının edepli terbıyeli ve işini guzel yapanlardan ibaret Sefil pegasus ekipleri gıbı hem bılgısız hem küstah hemde terbıyesiz değilsiniz !! Daha turbulans doktor anonsunu bilmeyen bir sirket !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000