21 Nisan 2014, Pazartesi 13:00:08

PİLOT ADAYLARINA 'UÇUŞ OKULU' TUZAĞI!

Antalya merkezli uçuş okulu kuracağını iddia eden Murat Kalyoncu hakkında taciz, tehdit ve dolandırıcılık suçlarından hakkında çok sayıda suç duyurusunda bulunuldu.
  • murat kalyoncu yada her kimsen havada niye gözükmüyorsun. Bu kişiye pilotluk için başvuru yapanlar varsa başvurduğu numarayı ve arama zamanını ve mesajları saklasın
  • Yazdığı yazılar da, haberlerde ve kurduğu cümlelerde tonlarca cümle eksiği yapan bu kişinin değil TOEFL, TOEIC, IELTS sınavlarından geçmek Türkçe sınavından dahi kalmıştır. Dostum gereken Lisans taramaların yapıldı ama maalesef ki böyle bir pilot göremedik neden?
  • Madem ben pilot degilim siz pilotsunuz hepiniz mademki böyle bir şey var akıllıyım diye çakma yorumlar yapıyorsunuz bana adam gibi şunu yazın aydınlatında bileyim bakalım kaç pilot var burada omzumdaki apoleti tabandan tavana göre saat açıklamasıyla sınıflandırında bileyim babayigit pilotlar hadi bakalım kolay gesin ???
  • Dikkat ettiniz mi bilmem.Haberdeki şahsı öven veya bu şahsın attığı bütün yorumlarda en az 2-3 yazım hatası var.Bu şahıs nasıl TOEFL, TOEIC, IELTS sınavlarından nasıl geçti?

Murat Kalyoncu ve Poyraz Devecioğlu takma isimleriyle sosyal medya üzerinden uçuş okulu açtığını duyuran bir kişi hakkında çok sayıda suç duyurusunda bulunuldu.

Sunexpress Havayolları’nda pilot olduğunu söyleyerek pilot olma hayali kuran gençlerle irtibata geçen şahıs, Haziran ayında 14 uçaklık filo ile Antalya merkezli uçuş okulu açacağını duyurdu. Sosyal medya hesabından pilot olmak isteyen adaylarla iletişim kuran şahıs, bazı kadın adayları da bu süreçte taciz etti. İsteklerine cevap alamadığı için bir kadın tarafından tehdit ve taciz suçlamasıyla hakkında suç duyurusunda bulunulan şahıs, kendisine ait olmayan fotoğraflar ve isimler kullanarak umut tacirliğine devam etti.

Son olarak Kalyon Havacılık adında bir uçuş okulu kurduğunu sosyal medya aracılığıyla paylaşan kişi,  “24.04.2014′de Sunexpress bağlantım tamamen kopuyor, insanın kendi işi gibi olmaz hiç bir iş;uçuş okulu hazırlıklarımız 16 Haziran’da tamamdır” ifadelerini kullandı.

Ancak sözkonusu şahsın Sunexpress ile hiçbir bağlantısı bulunmadığı öğrenilirken hakkında çok sayıda suç duyurusu bulunan şahsın kimliğinin tespit edilmesi için emniyetin çalışmalarının sürdüğü kaydedildi.

PİLOT ADAYLARINA 'UÇUŞ OKULU' TUZAĞI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

gizli pilot ~ 4 yıl önce
murat kalyoncu yada her kimsen havada niye gözükmüyorsun. Bu kişiye pilotluk için başvuru yapanlar varsa başvurduğu numarayı ve arama zamanını ve mesajları saklasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçanda Kuşlar ~ 4 yıl önce
Yazdığı yazılar da, haberlerde ve kurduğu cümlelerde tonlarca cümle eksiği yapan bu kişinin değil TOEFL, TOEIC, IELTS sınavlarından geçmek Türkçe sınavından dahi kalmıştır. Dostum gereken Lisans taramaların yapıldı ama maalesef ki böyle bir pilot göremedik neden?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mmurat kalyoncu ~ 4 yıl önce
Madem ben pilot degilim siz pilotsunuz hepiniz mademki böyle bir şey var akıllıyım diye çakma yorumlar yapıyorsunuz bana adam gibi şunu yazın aydınlatında bileyim bakalım kaç pilot var burada omzumdaki apoleti tabandan tavana göre saat açıklamasıyla sınıflandırında bileyim babayigit pilotlar hadi bakalım kolay gesin ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazım Hatası ~ 4 yıl önce
Dikkat ettiniz mi bilmem.Haberdeki şahsı öven veya bu şahsın attığı bütün yorumlarda en az 2-3 yazım hatası var.Bu şahıs nasıl TOEFL, TOEIC, IELTS sınavlarından nasıl geçti?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000