25 Temmuz 2017, Salı 16:09:11

Sırıkla atlama şampiyonu Sunexpress'te pilot oldu

Almanya’nın en başarılı sırıkla atlayıcısı ve Londra 2012’de sırıkla atlama kategorisinde gümüş madalya sahibi Björn Otto, Nisan ayından bu yana SunExpress’te first officer olarak uçuyor.
  • Hollandanin iflas eden stella aviation dan gelen Hollandali FO larin hangisi universiteli? cogunun HAVO okul diplomasi var, yani Turkiyede denkliği Ortaokul ikinci bolum.TC vatandasi da Universiteli olmassa bas vuramiyor . Turk topraklarinda paralel bir (devlet),bu haksizliklari bugune kadar gormeyenleri Allah islah eylesin.Bu haksizligi SHGM gormuyor, Ulastirma bakanligi gormuyor, yani muzcumhuriyeti.
  • Ben gidiyorum bu ülkeden kanadaya yerleşicem vatandaşlık aldıktan sonrada kanada passaportu ile amerikada uçucucam aklı olan bu ülkede kalmasın
  • Türkiye'de prof olsan ne fayda git Almanya'da çöpçü Sun da işin hazır
  • 1234567890

Almanya’nın en başarılı sırıkla atlayıcısı ve Londra 2012’de sırıkla atlama kategorisinde gümüş madalya  sahibi Björn Otto, Nisan ayından bu yana SunExpress’te first officer olarak uçuyor.

SunExpress’teki ilk aylarını özetleyen Otto, "Ben her uçuşta heyecanlanıyorum ve her gün inanılmaz şeyler öğreniyorum. Güneşin doğuşuna doğru havalanmayı seviyorum.  Büyüleyici bir deneyim. SunExpress’te harika bir ekip ruhu var; beni sıcacık karşıladılar.

Sırıkla atlama şampiyonu Sunexpress'te pilot oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

TC ~ 12 ay önce
Hollandanin iflas eden stella aviation dan gelen Hollandali FO larin hangisi universiteli? cogunun HAVO okul diplomasi var, yani Turkiyede denkliği Ortaokul ikinci bolum.TC vatandasi da Universiteli olmassa bas vuramiyor . Turk topraklarinda paralel bir (devlet),bu haksizliklari bugune kadar gormeyenleri Allah islah eylesin.Bu haksizligi SHGM gormuyor, Ulastirma bakanligi gormuyor, yani muzcumhuriyeti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Passaport ~ 12 ay önce
Ben gidiyorum bu ülkeden kanadaya yerleşicem vatandaşlık aldıktan sonrada kanada passaportu ile amerikada uçucucam aklı olan bu ülkede kalmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sun ~ 12 ay önce
Türkiye'de prof olsan ne fayda git Almanya'da çöpçü Sun da işin hazır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÖZSASE Ceyhan ~ 12 ay önce
1234567890

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000