11 Aralık 2009, Cuma 10:38:57

Kabin memuruna hakaret eden yolcu gözaltına alındı!

Uçakta kabin memuruna hakaret ettiği iddia edilen bir kadın, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda gözaltına alındı.
  • Klasik izmir insanı tepkisi...
  • Ben yabanci bir havayolunda kabin amiri olarak senelerdir ucuyorum. Dunyanin butun ulkelerinden insanlarla karsilastim ancak bizim Turk insani kadar siskin ego su olan yolcu gormedim. Ustelik cok da somurtkanlar ve ne yapsak yapalim hic memnun olmayan bir yolcu profili ciziyor bizimkiler ne yazikki.
  • bir biletle ucagin sahibi oldugunusanan, kabin ekibinin de patronu oldugunu dusunme gafletinde bulunan sonradan gorme -hatta gormemisligin en son ornegi- bu tur insanlar neden ekmek parasi kazanmaya calisan kisilere zulum yapmaa, hakaret etmeye calisirlar ki? nedir bu kin, cekememezlik? herkes ekmek parasi pesinde ailesini gecindirme derdinde. nedir yani?
  • aynı durum tk da olsaydı kabin memuruna uyarı cezası verilir kadına beleş bilet verilirdi.. tk nın kabin memurlarına verdigi degerin ic yuzu budur.. bravo sun ex biraz alman farkı nede olsa

Olay, SunExpress Havayolları'na ait uçakta yaşandı. İddiaya göre, havalimanına inen uçakta bulunan S.Ç. (27), kabin görevlisi İ.E. (25) ile tartıştı. S.Ç.'nin, tartışma sırasında İ.E.'ye hakaret ettiği öne sürüldü.

Durumun bildirilmesi üzerine havalimanı polisi tarafından gözaltına alınan zanlı S.Ç'nin ifadesi verdikten sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Kabin memuruna hakaret eden yolcu gözaltına alındı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
Klasik izmir insanı tepkisi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben yabanci bir havayolunda kabin amiri olarak senelerdir ucuyorum. Dunyanin butun ulkelerinden insanlarla karsilastim ancak bizim Turk insani kadar siskin ego su olan yolcu gormedim. Ustelik cok da somurtkanlar ve ne yapsak yapalim hic memnun olmayan bir yolcu profili ciziyor bizimkiler ne yazikki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bir biletle ucagin sahibi oldugunusanan, kabin ekibinin de patronu oldugunu dusunme gafletinde bulunan sonradan gorme -hatta gormemisligin en son ornegi- bu tur insanlar neden ekmek parasi kazanmaya calisan kisilere zulum yapmaa, hakaret etmeye calisirlar ki? nedir bu kin, cekememezlik? herkes ekmek parasi pesinde ailesini gecindirme derdinde. nedir yani?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aynı durum tk da olsaydı kabin memuruna uyarı cezası verilir kadına beleş bilet verilirdi.. tk nın kabin memurlarına verdigi degerin ic yuzu budur.. bravo sun ex biraz alman farkı nede olsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000