22 Şubat 2010, Pazartesi 11:14:09

İŞTE SUNEXPRESS'İN O UÇAĞI (FOTO)

SunExpress, “2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul”a çok özel bir armağan hazırladı.
  • sunexpress bırak uçak boyamayı da rötarlara çare bul..
  • Süper olmuş diyen arkadaş,mesnetsiz yorumlar var,ciddi olmayan yorumlar var doğru,,ama sen burada bu yorumları yazanlara işsiz güçsüz takımı diyemessin,çok büyük ayıp ! Sizi özür dilemeye davet ediyorum...
  • Reklamin, pazarlamanin kotusu olmaz. Emegi gecenlere, dusunenlere, yaptiranlara tesekkurler. Umarim bu ucak Istanbul ismini, alninin akiyla her yere tasisin, bu calisma tek ucakla sinirla kalmasin. Qantas'in Nalanji, Wunala; Singapur havayollarinin Tropical Megatop, ANA'in Mickey Mouse vs ucaklari vardi. Bakin, hepsini ismen hatirliyor yada biliyoruz. Umarim bu ucagi da insanlar hatirladikca "Istanbul" desin, turizme katkisi olsun. Bundan herkese bir yarar cikacaktir. Sanatci degilim, eseri degerlendiremem ama cabanin karsiliginin bir sekilde gelecegini dusunuyorum.
  • İşsiz güçsüz takımının internetten her önüne gelen konuya maydanoz olması baydı. Her şeye tüh diyen tarzda artık kendisini beğenmiş bazı kesimlerin özelliği haline geldi. İstanbul'un tanıtımı için yapılan bu eserin genç sanatçılara destek amaçlı bir proje olduğunu anlamayan kişiler kendi başarıslıklarını başkalarının yaptığını kötülemekle örtbas edemeyeceklerini anladıklarında medeni milletler arasında yerimizi alacağımızı umut ediyorum.

SunExpress’in, İstanbul’un tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla Türk ve Alman sanatçıların özgün tasarımlarıyla boyanan Boeing 737-800 uçağı, 27 Şubat 2010 tarihinden itibaren 5 yıl süreyle, şirketin İstanbul Sabiha Gökçen merkezli uçuşlarında kullanılacak.

İlgili habere ulaşmak için TIKLAYIN

İşte SunExpress'in İstanbul motifleriyle süslediği o uçak:

SunExpress

SunExpress

SunExpress

SunExpress

SunExpress

İŞTE SUNEXPRESS'İN O UÇAĞI (FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 8 yıl önce
sunexpress bırak uçak boyamayı da rötarlara çare bul..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Süper olmuş diyen arkadaş,mesnetsiz yorumlar var,ciddi olmayan yorumlar var doğru,,ama sen burada bu yorumları yazanlara işsiz güçsüz takımı diyemessin,çok büyük ayıp ! Sizi özür dilemeye davet ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Reklamin, pazarlamanin kotusu olmaz. Emegi gecenlere, dusunenlere, yaptiranlara tesekkurler. Umarim bu ucak Istanbul ismini, alninin akiyla her yere tasisin, bu calisma tek ucakla sinirla kalmasin. Qantas'in Nalanji, Wunala; Singapur havayollarinin Tropical Megatop, ANA'in Mickey Mouse vs ucaklari vardi. Bakin, hepsini ismen hatirliyor yada biliyoruz. Umarim bu ucagi da insanlar hatirladikca "Istanbul" desin, turizme katkisi olsun. Bundan herkese bir yarar cikacaktir. Sanatci degilim, eseri degerlendiremem ama cabanin karsiliginin bir sekilde gelecegini dusunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İşsiz güçsüz takımının internetten her önüne gelen konuya maydanoz olması baydı. Her şeye tüh diyen tarzda artık kendisini beğenmiş bazı kesimlerin özelliği haline geldi. İstanbul'un tanıtımı için yapılan bu eserin genç sanatçılara destek amaçlı bir proje olduğunu anlamayan kişiler kendi başarıslıklarını başkalarının yaptığını kötülemekle örtbas edemeyeceklerini anladıklarında medeni milletler arasında yerimizi alacağımızı umut ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000