28 Mart 2009, Cumartesi 08:07:59

İstanbul-İzmir uçuşları yarın başlıyor

Sunexpress, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile İzmir arasında pazar gününden itibaren uçuşlara başlacağını açıkladı.
  • Sabiha Gökçen kötü bir tercih. Bu hattan para kazanması mümkün değildir. Atatürk Havalimanı olsa belki. Artık SAW havalimanını genelde Anadolu yolcusu tercih ediyor. İzmir Ankara ve Antalya yolcusu SAW dan gitmiyor. Ayrıca SAW havalimanı Sunexpressin beklentilerini karşılayabilecek mi ? Kalteye o kdar önem veririz derler.
  • herkes haddini bilsin ettiği kelimeleri adam gibi seçsin! ben ve 1000 üzerinde insan bu şirketten ekmek yiyor!terbiyesizliğin seviyesizliğin gereği yok. ben ve nice insan şirketimizde alın teriyle HELAL para kazanıyoruz sana mı kaldı haram etmek? sen önce dön bi yurduma bak her karış toprağını savaşla alamadılar diye parayla satanlara sözünü duyur.. 1000 x 3 = 3000 kişinin ekmek yediği bir şirket için önce düşün sonra yaz. hangi şirket ülkeme bu kadar iş kaynağı sağlıyor? ülkemize getirdiği artıları düşündünüz mü hiç? her alanda ne kadar destek olduğunu? sanatta turizmde sporda... tabi alışık değilsiniz vermeden alanlara,götürenlere iyi bir şey oldumu bu her alan için geçerli tutup eteğinden aşağı çekmeye çalışırsınız.. YAZIK!
  • airporthaber den sun expresin yapısıyla ilgili acıklayıcı bir haber bekliyoruz madem boyle bir ikilem var dogrusunu burda okumak isteriz
  • BU FİRMAYA PARA KAZANDIRMAK TÜM TÜRKİYEYE HARAM OLSUN.THY NİN GÜCÜ MÜ YOK UÇAĞI MI YOK?SAW DAN ADB YE KOYACAK 130 UÇAKTAN 1 TANE BULAMAMIŞLAR MI? YAZIK...

Şirketten yapılan yazılı açıklamada İstanbul - İzmir uçuşlarının perşembe günü hariç haftanın altı günü gerçekleştirileceği bildirildi.

1SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, konuyla ilişkin yazılı açıklamasında, "İstanbul Sabiha Gökçen-İzmir uçuşlarını, operasyonel anlamda önemli bir büyüme hamlesi olarak görüyoruz. Yeni seferlerimizle, iç hat uçuş ağımızın önemli bir halkasını tamamlayacak ve üç merkezimizi birbirine bağlayacağız" dedi.

İstanbul-İzmir uçuşları yarın başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
Sabiha Gökçen kötü bir tercih. Bu hattan para kazanması mümkün değildir. Atatürk Havalimanı olsa belki. Artık SAW havalimanını genelde Anadolu yolcusu tercih ediyor. İzmir Ankara ve Antalya yolcusu SAW dan gitmiyor. Ayrıca SAW havalimanı Sunexpressin beklentilerini karşılayabilecek mi ? Kalteye o kdar önem veririz derler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
herkes haddini bilsin ettiği kelimeleri adam gibi seçsin! ben ve 1000 üzerinde insan bu şirketten ekmek yiyor!terbiyesizliğin seviyesizliğin gereği yok. ben ve nice insan şirketimizde alın teriyle HELAL para kazanıyoruz sana mı kaldı haram etmek? sen önce dön bi yurduma bak her karış toprağını savaşla alamadılar diye parayla satanlara sözünü duyur.. 1000 x 3 = 3000 kişinin ekmek yediği bir şirket için önce düşün sonra yaz. hangi şirket ülkeme bu kadar iş kaynağı sağlıyor? ülkemize getirdiği artıları düşündünüz mü hiç? her alanda ne kadar destek olduğunu? sanatta turizmde sporda... tabi alışık değilsiniz vermeden alanlara,götürenlere iyi bir şey oldumu bu her alan için geçerli tutup eteğinden aşağı çekmeye çalışırsınız.. YAZIK!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
airporthaber den sun expresin yapısıyla ilgili acıklayıcı bir haber bekliyoruz madem boyle bir ikilem var dogrusunu burda okumak isteriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BU FİRMAYA PARA KAZANDIRMAK TÜM TÜRKİYEYE HARAM OLSUN.THY NİN GÜCÜ MÜ YOK UÇAĞI MI YOK?SAW DAN ADB YE KOYACAK 130 UÇAKTAN 1 TANE BULAMAMIŞLAR MI? YAZIK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000