13 Şubat 2011, Pazar 11:24:27

DETAYLI BAKIM YAPILDI MI?

Sunexpress’e ait Boeing 737-800 tipi uçak Van Ferit Melen -Sabiha Gökçen seferini yapmak üzere havalandıktan kısa bir süre sonra motoruna giren kuş sürüsü nedeniyle Van’a geri döndü.
  • havalanların da şahinler kullanılıyor.o şahinler havalanı çevresinde kuş uçurtmuyorlar.bu yol kullanılmalı
  • kimse kimseye zorla bilet satmıyor, 114TL pahalı geldiyse almasaydınız? zaten konu bilet konusu değil, duyuralacak bir durum da yok. Uçak full dolu olup da 250TL'ye bilet alınca daha mı mutlu olacaktınız? sırf şirket kötüleme adına saçma sapan yorumlar yapmayalım.
  • arkadaşlar belki de haber ile alakalı bir yorum değil ama bunu burdan duyurmak ve bu olayı her türk vatandaşının bilmesi ve bilet fiyatları ile ilgili yapılan tüketiciyi yıpratma politikasını burdan duyurmak isterim. şöyleki , 12.02.2011 cumartesi SAW - ADA seferine bilet aldım kaça mı? 114,00 TL Adana' ya giden Anadolujet ve Pegasus ise bu fiyattan daha pahalı fiyatı vermek bile istemiyorum. Uçuş Kartımı alıp uçağa bindiğimde ise (fiyata bakıp kesin uçak doludur diye düşünüyorum) kuyruk kısmının tamamen boş olduğunu gördüm. burdan sesimin yettiği yere kadar şöyle demek istiyorum yaa kardeşim 49 TL veya 60 TL aralığında satsaydın da o koltuklar boş kalmasaydı olmazmıydı. Neden bizleri mağdur ediyorsunuz bu mu politikanız.
  • arkadaşlar niye kötülüyorsunuz. sunexpress herşeyi mükemmel yapar biliyorsunuz! müdürleri kesinlikle kusursuzdur. içiniz rahat olsun!!
Sunexpress Havayolları’na ait TC-SNM kuyruk tescilli XQ-9037 sefer sayılı B737-800 tipi yolcu uçağı, Perşembe günü kalkışından kısa bir süre sonra kuş sürüsünün içine girdiği ve motora dıştan yapılan bakımla uçmasına izin verildiği öğrenildi.

Yaşanan olayın ardından sağ motorda ufak çapta hasar meydana gelirken 174 yolcusu bulunan uçak Van Ferit Melen Havaalanı’na iniş yaptı.

Alanda yapılan bakımın ardından motorda sorun olmadığı ve uçabileceği bilgisi gelince yolcular 5.5 saatlik rötarın ardından Sabiha Gökçen Havaalanı’na ulaştı.

Uçağın daha sonra kapsamlı teknik bakım için Antalya'ya gönderildiği öğrenildi.

©AirportHaber.com

DETAYLI BAKIM YAPILDI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
havalanların da şahinler kullanılıyor.o şahinler havalanı çevresinde kuş uçurtmuyorlar.bu yol kullanılmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kimse kimseye zorla bilet satmıyor, 114TL pahalı geldiyse almasaydınız? zaten konu bilet konusu değil, duyuralacak bir durum da yok. Uçak full dolu olup da 250TL'ye bilet alınca daha mı mutlu olacaktınız? sırf şirket kötüleme adına saçma sapan yorumlar yapmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşlar belki de haber ile alakalı bir yorum değil ama bunu burdan duyurmak ve bu olayı her türk vatandaşının bilmesi ve bilet fiyatları ile ilgili yapılan tüketiciyi yıpratma politikasını burdan duyurmak isterim. şöyleki , 12.02.2011 cumartesi SAW - ADA seferine bilet aldım kaça mı? 114,00 TL Adana' ya giden Anadolujet ve Pegasus ise bu fiyattan daha pahalı fiyatı vermek bile istemiyorum. Uçuş Kartımı alıp uçağa bindiğimde ise (fiyata bakıp kesin uçak doludur diye düşünüyorum) kuyruk kısmının tamamen boş olduğunu gördüm. burdan sesimin yettiği yere kadar şöyle demek istiyorum yaa kardeşim 49 TL veya 60 TL aralığında satsaydın da o koltuklar boş kalmasaydı olmazmıydı. Neden bizleri mağdur ediyorsunuz bu mu politikanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşlar niye kötülüyorsunuz. sunexpress herşeyi mükemmel yapar biliyorsunuz! müdürleri kesinlikle kusursuzdur. içiniz rahat olsun!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000