30 Eylül 2014, Salı 10:51:48

ÇİĞDEM GÜLGEÇ'İN BÜYÜK ZAFERİ

Sunexpress Havayolları kabin memuru Çiğdem Gülgeç, Alanya’da düzenlenen 2014 Alanya ITU Triatlon Dünya Kupası’nda 5’inci oldu.
  • Cok zor bır spor dalı.. Kutlarım..,
  • Canim cok gururlandik haftaya goruselim bi ayse baci da gozleme yiyelim ..optum canim kudret dayin da yanimda bak cok selam soyluyo,bizim ufaklik ne ara buyudu de sampiyon oluyo kucukken bakkala ekmege yollayamazdik diyo..alem bu adam yaa :)) neyse canim hadi annen gillere de slm soyle optum cok
  • Çiğdemcim başarılarının devamını diliyorum ve kutluyorum ilk uçuşumuzda tekrar anonsumuzu yaparız fo aykut
  • Tebrikler

Sunexpress Havayolları kabin memuru Çiğdem Gülgeç, Alanya’da düzenlenen 2014 Alanya ITU Triatlon Dünya Kupası’nda 5’inci oldu.

Haziran ayında Kütahya’da gerçekleştirilen Türkiye Triatlon Şampiyonası'nda, bayanlar 24+ kategorisinde birinci olan SunExpress Kabin memuru Çiğdem Gülgeç, SunExpress sponsorluğunda katıldığı 28 Eylül’de Alanya’da düzenlenen tam zamanlı profesyonel sporcuların katıldığı 2014 Alanya ITU Triatlon Dünya Kupası’nda Dünya 5’incisi oldu.

İş yaşamının yanı sıra Triatlon’a gönül veren Gülgeç,  2004 yılından bu yana Milli Takım'da çeşitli kategorilerde çok sayıda Türkiye Şampiyonluğu ve 2005 yılında Balkan Şampiyonası ikincilik, 2005 Avrupa Kupası Gençler ikincilik ve 2011 Romanya Büyükler Balkan Şampiyonası ikincilik ödüllerini aldı.

Başarılı spor kariyerini Dünya 5’inciliği ile süsleyen Gülgeç, "Değişik ülkelerden tam zamanlı profesyonel 15 bayanın katıldığı yarışmada 5’inci oldum. Çok mutluyum. Rakiplerimin hepsi kendi ülkelerinde başka hiçbir işle uğraşmayan, yalnızca triatlona konsantre olmuş kişilerdi. Ben yoğun uçuş programımıza rağmen fırsat bulduğumda antrenman yapabildim. Buna rağmen iyi bir derece yapıp Dünya 5’incisi oldum. Böylelikle sezon kapatmış oldum. Kış sezonunda daha fazla antrenman yapıp seneye sezona daha iyi başlayacağım” dedi. 

ÇİĞDEM GÜLGEÇ'İN BÜYÜK ZAFERİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Trıathlon ~ 4 yıl önce
Cok zor bır spor dalı.. Kutlarım..,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sacide halan ~ 4 yıl önce
Canim cok gururlandik haftaya goruselim bi ayse baci da gozleme yiyelim ..optum canim kudret dayin da yanimda bak cok selam soyluyo,bizim ufaklik ne ara buyudu de sampiyon oluyo kucukken bakkala ekmege yollayamazdik diyo..alem bu adam yaa :)) neyse canim hadi annen gillere de slm soyle optum cok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Çiğdemcim başarılarının devamını diliyorum ve kutluyorum ilk uçuşumuzda tekrar anonsumuzu yaparız fo aykut

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000