25 Ekim 2010, Pazartesi 08:22:08

Cep telefonu çalınca...

Diyarbakır-İzmir seferini yapan uçağın İzmir’e inişi sırasında cep telefonu çalan yolcu hakkında, “uçuş güvenliğini tehlikeye düşürdüğü” gerekçesiyle işlem yapıldı.
  • Bir İNSANI sevmekle başlar demiş işte
  • Arkadaslar olayin Diyarbakirla ilgisi yok her ucusta bir iki cep telefonu vakasi oluyor Diyarbakirla ne alakasi var.Daha ucak piste teker koyar koymaz kac kisi telefonuna sariliyor cok acil bir isi varmis gibi, buna hepimiz tanik olmuyormuyuz.Keske silah toplar gibi cep telefonlarini da toplasalar ama olayi Diyarbakir diye dusunmeyelim olay Turkiye olayi ve Turklere mahsus; ozur dilerim Ruslari unuttum onlar da aynen bizim gibi
  • İlk okuldayken babam; ''Bir insanı sevmekle başlar her şey'' demişti Sait Faik'in o güzel dizelerinden... Şimdi bir yabancı olarak bende sana hatırlatayım bu mısraları.
  • Merak ediyorum senin sosyokültürel, entellektüel düzeyin nedir? Anladığım kadarıyla okuma yazma konusunda epey sıkıntılısındır. İstersen al defterini gel; bir Diyarbakır'lı olarak sana okuma yazma öğreteyim. Yarın ki konumuz hazır; 3 sayfa dik çizgi, 3 sayfa eğik çizgi çizerek başlayalım. Daireler çizme ise bayramdan sonraya olsun. Senin kabiliyetin yetmez, ağır gelir çünkü.
Tehlikeye neden olabilecek olay, SunExpress firmasının Diyarbakır-İzmir seferini yapan uçağının İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yapacağı sırada gerçekleşti. Uçuş görevlilerinin, uçağın havalanmasından önce güvenlik nedeniyle cep telefonlarını kapalı tutmaları konusunda yaptığı uyarıya rağmen, tam uçak iniş yapacağı sırada bir yolcunun cep telefonu çalmaya başladı. Uçakta büyük korku yaşanırken Cep telefonunu açık bırakan yolcu H.G. (46) uyarı üzerine telefonunu kapadı. Uçağın havalimanına iniş yapmasının ardından uçuş ekibinin şikayeti üzerine polis tarafından Havalimanı Şube Müdürlüğüne götürülen H.G’nin ifadesi alındı. H.G. hakkında, “uçuş güvenliğini tehlikeye düşürdüğü” gerekçesiyle işlem yapıldığı bildirildi.

Cep telefonu çalınca...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bir İNSANI sevmekle başlar demiş işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaslar olayin Diyarbakirla ilgisi yok her ucusta bir iki cep telefonu vakasi oluyor Diyarbakirla ne alakasi var.Daha ucak piste teker koyar koymaz kac kisi telefonuna sariliyor cok acil bir isi varmis gibi, buna hepimiz tanik olmuyormuyuz.Keske silah toplar gibi cep telefonlarini da toplasalar ama olayi Diyarbakir diye dusunmeyelim olay Turkiye olayi ve Turklere mahsus; ozur dilerim Ruslari unuttum onlar da aynen bizim gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İlk okuldayken babam; ''Bir insanı sevmekle başlar her şey'' demişti Sait Faik'in o güzel dizelerinden... Şimdi bir yabancı olarak bende sana hatırlatayım bu mısraları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Merak ediyorum senin sosyokültürel, entellektüel düzeyin nedir? Anladığım kadarıyla okuma yazma konusunda epey sıkıntılısındır. İstersen al defterini gel; bir Diyarbakır'lı olarak sana okuma yazma öğreteyim. Yarın ki konumuz hazır; 3 sayfa dik çizgi, 3 sayfa eğik çizgi çizerek başlayalım. Daireler çizme ise bayramdan sonraya olsun. Senin kabiliyetin yetmez, ağır gelir çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000