02 Nisan 2012, Pazartesi 12:46:08

A.Ü SHYO VE SUNEXPRESS BULUŞTU

Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu ve Sunexpress Havayolları işbirliği ile öğrencilere B737-800 teknik tanıtım semineri düzenlendi.
  • Çok güzel bir tanıtımdı, teşşekürler Tekin Tiftik ve ekibi. -Mehmethan Orhan
  • Harika bir tanıtımdı.Özelliklede Tekin Tiftik'e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz
  • teşekkürler sunexpress ailesi
  • Havacılıkta olmazsa olmaz bakım faliyetlerinde emniyet ve kalite denince sözde değil özde yaklaşımı her hallerinden belli Sunexpress ekibi ve teknisyenleri iyiki varsınız.Saygılarımla:)
Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu uçak gövde motor bakım  bölümü ve Sunexpress Havayolları işbirliği ile 31 Mart – 1 Nisan tarihlerinde, öğrencilere Boeing B737-800 tipi uçak tanıtım semineri düzenlendi.

Uçak sistemlerinin tanıtımı, hidrolik, yakıt, elektrik, pneumatik sistemlerin işleyişi, CFM56-7B motor sunumu gibi konuların işlendiği seminere, Sunexpress Havayolları Hat Bakım Müdürü Tekin Tiftik, Sunexpress Hat Bakım Müdür Yardımcısı Çağdaş Karaöz ve Sunexpress Uçak Teknisyeni Veysel Yılmaz katıldı.

Öğrencilerin işe alım, staj öncesi ve mülakat sürecinde yaşayabilecekleri sorunlar ile gündemde olan konuların da tartışıldığı seminerin sonunda Anadolu Üniversitesi SHYO tarafından katılımcılara teşekkür plaketi verildi.


A.Ü SHYO VE SUNEXPRESS BULUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Mehmethan Orhan ~ 3 ay önce
Çok güzel bir tanıtımdı, teşşekürler Tekin Tiftik ve ekibi. -Mehmethan Orhan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 yıl önce
Harika bir tanıtımdı.Özelliklede Tekin Tiftik'e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
teşekkürler sunexpress ailesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Havacılıkta olmazsa olmaz bakım faliyetlerinde emniyet ve kalite denince sözde değil özde yaklaşımı her hallerinden belli Sunexpress ekibi ve teknisyenleri iyiki varsınız.Saygılarımla:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000