19 Kasım 2012, Pazartesi 08:59:48

ARTIK UÇMAK İÇİN KAMPANYA BEKLEMEYE GEREK YOK

SunExpress, kampanya beklemeden uygun fiyata uçmak isteyenleri sevindirecek, sürprizlerle dolu “Fırsat Saati” uygulamasını başlattı.
  • Süper bir kampanya,hele dün akşam yapılan tüm şehirlere %30 indirimden iki tane bilet aldım.Birisi Erzuruma diğeri Van'a.Teşekkürler sunexpres.
  • Türkiyede havacılık büyürken bunlar küçülmeye gidiyor:) THY-Lufthansa bu Sunex yöneticilerine hesap sormuyor mu hiç acaba "havacılık büyürken sizin küçülmeniz ciddi bir başarı öyküsü, sırrınız nedir" şeklinde :)))
  • yalan,yalannnnnnn

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, her geçen gün artan uygun fiyatla uçma talebine cevap vermek için, “Fırsat Saati” uygulamasını başlattı. Alışılagelmiş kampanyaların dışına çıkarak, uygun fiyata uçuracak bu uygulamadan yararlanmak isteyen  yolcular, www.sunexpress.com’u sık sık ziyaret ederek “Fırsat Saati”ni öğrenebilir.

SunExpress Üst Düzey Ticaret Yöneticisi (Chief Commercial Officer) Server Aydın, “Yolcularımız artık kampanya beklemek zorunda kalmayacak. Bu uygulama sayesinde, uygun fiyata uçmak isteyenlerin yapması gereken tek şey sunexpress.com’dan gözlerini ayırmamak. Bu sayede haftanın belirli günleri açıklanacak ‘Fırsat saati’nin saatini öğrenerek, beklemeden, sürpriz teması üzerine kurulu bu uygulamayla uygun fiyata uçma şansı bulacaklar” dedi.

Bu tarz, sürprizlerle dolu ve sürekli bir kampanya konseptinin havacılık sektöründe daha önce uygulanmadığını belirten Aydın, “Amacımız yolcularımızın artık uygun fiyata uçmak için kampanya beklemeden, dinamik bir yapı içerisinde haftanın belirli günlerlerinde- bu günler son anda belirlenecek-  fırsatı yakalamaları.  Bu sayede, yolcularımızla, daha dinamik, sürprizlerle, fırsatlarla dolu ve sürekli gelişen, değişen bir uygulamayla buluşacağız” dedi.

Sürpriz teması üzerine kurulu Fırsat Saati’nde haftanın belirli günlerinde yolcular belirli hatlarda uygun fiyatla uçma şansı yakalayacak.  Kampanya beklemek istemeyen yolcular, uygulamanın olacağı günün sabahında açıklanacak “Fırsat Saati”ni öğrenebilecek.

ARTIK UÇMAK İÇİN KAMPANYA BEKLEMEYE GEREK YOK

Facebook Yorum

Yorumlar

Süper ~ 6 yıl önce
Süper bir kampanya,hele dün akşam yapılan tüm şehirlere %30 indirimden iki tane bilet aldım.Birisi Erzuruma diğeri Van'a.Teşekkürler sunexpres.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Türkiyede havacılık büyürken bunlar küçülmeye gidiyor:) THY-Lufthansa bu Sunex yöneticilerine hesap sormuyor mu hiç acaba "havacılık büyürken sizin küçülmeniz ciddi bir başarı öyküsü, sırrınız nedir" şeklinde :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gürbet kervani ~ 6 yıl önce
yalan,yalannnnnnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000