03 Mart 2009, Salı 12:42:17

Antalya’dan Samsun’a doğrudan uçuşlar başlıyor

SunExpress Havayolları, 28 Mart 2009 tarihinden itibaren Antalya-Samsun arasında sefer düzenlemeye başlayacak.
  • umarım kazancın %40 condora gitmez tbr.
  • Hayret ettim 2 bölüm yorum okudum,bir tane istifa ve bir şirket karalaması görmedim.Arkadaşlar lütfen bozulmalar oluyor.Bence bu özelliğimizi unutmamalıyız.Kuru kuruya yorum yapmak bize yakışmıyor.
  • İlklerin ikonu SunExpress, çok büyüksün gerçekten... Örnek havayolu şirketini tüm kalbimle bir Samsun'lu olarak kutluyorum. Emniyetli uçuşlar... :-)
  • Zannedersem antalya samsun arasını izair bir süre uçmuştu. Airporthaberin daha dikkatli ve haber öncesi daha araştırmacı olması gerektiğini düşünüyorum.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanan uçuş programına göre Sunexpress’in Pazar günleri düzenleyeceği seferler;  Antalya’dan saat 19:55’te kalkış, Samsun’a 21:20’de varış ve Samsun’dan 21:50’de kalkış, Antalya’ya 23:20’de iniş şeklinde gerçekleştirilecek.

Ulaştırma Bakanlığı’nın Bölgesel Havacılık Politikası çerçevesinde çeşitli iller arasındaki uçuşları içeren  çapraz uçuşlar kapsamında verilen bu izin ile birlikte, Antalya-Samsun arasında ilk kez havayolu  bağlantısı kurulmuş olacak.

Antalya’dan Samsun’a doğrudan uçuşlar başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
umarım kazancın %40 condora gitmez tbr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hayret ettim 2 bölüm yorum okudum,bir tane istifa ve bir şirket karalaması görmedim.Arkadaşlar lütfen bozulmalar oluyor.Bence bu özelliğimizi unutmamalıyız.Kuru kuruya yorum yapmak bize yakışmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İlklerin ikonu SunExpress, çok büyüksün gerçekten... Örnek havayolu şirketini tüm kalbimle bir Samsun'lu olarak kutluyorum. Emniyetli uçuşlar... :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Zannedersem antalya samsun arasını izair bir süre uçmuştu. Airporthaberin daha dikkatli ve haber öncesi daha araştırmacı olması gerektiğini düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000