03 Haziran 2016, Cuma 15:04:18

Alman SunExpress Gaziantep seferlerini durdurdu

Geçtiğimiz Pazar günü Gaziantep Havalimanı çevresine düşen roketler üzerine, SunExpress Deutschland firması, Gaziantep-Almanya uçuşlarını Adana Havalimanı üzerinden yapacağını duyurdu.
  • http://www.spiegel.de/wirtschaft/unternehmen/vural-oeger-gericht-erlaesst-arrestbefehl-gegen-den-unternehmer-a-1095520.html
  • Mehmet ustalar.........
  • Yeni yönetim ile birlikte şirketi Almanların kümesi yapma planı tıkır tıkır işlemeye devam ediyor. SXS'i son dört yılda şaha kaldıran ne kadar köklü Türk yönetici varsa hepsine yol ver, yazılım sistemini bile Türk firmasından alıp Lufthansa'nın kankası Hintli firmaya 5 kat pahalıya peşkeş çek, şimdi de uzaktan kumandayla o hat güvensiz bu hattı kapatın.. Böyle giderse THY ve Pegasus aralarında parçalar bitirir SXS'i Türkiye'de, belki de bu isteniyor??
  • SunExpressi 18 milyon euro dolandirıp acentaların 2,3 milyon euro nakit teminatını gasp edenlerin burada yorum yazması ýuzsüzlüklerini tekrar tescilliyor.

Geçtiğimiz Pazar günü Gaziantep Havalimanı çevresine düşen roketler üzerine, SunExpress Deutschland firması, Gaziantep-Almanya uçuşlarını Adana Havalimanı üzerinden yapacağını duyurdu.

Almanya Dışişleri Bakanlığı'nın uyarısı sebebiyle Haziran ayı boyunca Gaziantep-Almanya seferlerinin durdurulduğunu acentelere bildiren şirket, uçuşların bazılarını Adana Havalimanı'ndan gerçekleştirileceğini bildirdi. Gaziantep yolcularının otobüslerle Adana'ya ulaşımı sağlanacak.

SunExpress Deutschland'ın acentelere gönderdiği açıklama şöyle;

Değerli İş Ortağımız, SunExpress Deutschland (XG) ile icra etmekte olduğumuz Almanya çıkışlı Gaziantep direkt uçuşlarımız Federal Almanya Dışişleri Bakanlığı’nın güvenlik uyarısı sebebiyle Haziran ayı boyunca durdurulmuştur.

Bu seferlerimizden bazıları Gaziantep yerine Adana’ya icra edilecek olup, Adana’dan Gaziantep’e yolcularımız otobüs ile götürülecek ve Gaziantep’ten dönecek olan yolcular otobüs ile Adana’ya getirilip Almanya seferlerini gerçekleştireceklerdir.

Adana’ya uçulan seferlerin dışında kalan seferlerimizdeki yolcularımıza İzmir veya Antalya aktarmalı Gaziantep seferlerimizde alternatif sunulacaktır.

Alman SunExpress Gaziantep seferlerini durdurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Buyrun.... ~ 2 yıl önce
http://www.spiegel.de/wirtschaft/unternehmen/vural-oeger-gericht-erlaesst-arrestbefehl-gegen-den-unternehmer-a-1095520.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçak ~ 2 yıl önce
Mehmet ustalar.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Planlar ~ 2 yıl önce
Yeni yönetim ile birlikte şirketi Almanların kümesi yapma planı tıkır tıkır işlemeye devam ediyor. SXS'i son dört yılda şaha kaldıran ne kadar köklü Türk yönetici varsa hepsine yol ver, yazılım sistemini bile Türk firmasından alıp Lufthansa'nın kankası Hintli firmaya 5 kat pahalıya peşkeş çek, şimdi de uzaktan kumandayla o hat güvensiz bu hattı kapatın.. Böyle giderse THY ve Pegasus aralarında parçalar bitirir SXS'i Türkiye'de, belki de bu isteniyor??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Necdet ~ 2 yıl önce
Her SXS haberinin altına aynı yorum. Artık seni almazlar geriye vazgeç:)
18 Milyon € ~ 2 yıl önce
SunExpressi 18 milyon euro dolandirıp acentaların 2,3 milyon euro nakit teminatını gasp edenlerin burada yorum yazması ýuzsüzlüklerini tekrar tescilliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000