24 Aralık 2015, Perşembe 17:17:21

Yolcu tazminatını geç ödeyen şirkete 10 bin TL ceza

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), yolcu tazminatını geç ödeyen havayolu şirketine 10 bin Türk Lirası idari para cezası uygulandığını açıkladı.
  • Oh ne ala memleket. Düzenleme desen düzenleme yok, ICAO, JAR, FAR, EASA kuralından anlamak desen o hiç yok. Binin tepesine Havayolu Şirketlerinin Ota Ceza, Moka Ceza. Bu da güzel iş. Bulduğunuzda şaşmış bir iş adamı Havacılığa para koyacak, yolun hep beraber. Belgesel kanallarda Çakal Sürüsünün davranış karakteristiği geldi aklıma birden.
  • İstifa eden thk teknisyenleri ne oldu? Söylentiye göre istifanın ertesi günü ödenmiş maaşları. Şimdi de ambulansci teknisyenler 4aydir maaş alamıyor.haklı olarak iş yavaslatmislar.. Demekki neymiş dinsizin hakkından imansiz gelirmiş. Shgm den filan fayda yok. Bırakacan işi sap gibi kalakalacaklar ortada.
  • Bir kısım çalışan tokadı bastı verdi dilekçeyi bakanlık maaşların bir kısmını gokcenin hakedisinden kesip ödedi. Kasım aralik 2ay içerde hala..ama bu kafayla devam ederlerse ki öyle görünüyor çalışanlar bu sefer osmanli tokadini basacak.
  • THK maaş vermiyor perişanız

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Twitter adresinden yaptığı açıklama ile bir havayolun şirketine 10 bin TL para cezası kesildiğini açıkladı.

SHGM'den yapılan açıklamada, yolcuya ödenecek tazminatın geç ödenmesi nedeniyle 10 bin TL'lik idari para cezası uygulandığı belirtilirken, şirketin hangi havayolu olduğu açıklanmadı.

SHGM'den yapılan açıklama şöyle;
 

Yolcu tazminatını geç ödeyen şirkete 10 bin TL ceza

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

OtaMoka Ceza ~ 3 yıl önce
Oh ne ala memleket. Düzenleme desen düzenleme yok, ICAO, JAR, FAR, EASA kuralından anlamak desen o hiç yok. Binin tepesine Havayolu Şirketlerinin Ota Ceza, Moka Ceza. Bu da güzel iş. Bulduğunuzda şaşmış bir iş adamı Havacılığa para koyacak, yolun hep beraber. Belgesel kanallarda Çakal Sürüsünün davranış karakteristiği geldi aklıma birden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu nasil cile ~ 3 yıl önce
İstifa eden thk teknisyenleri ne oldu? Söylentiye göre istifanın ertesi günü ödenmiş maaşları. Şimdi de ambulansci teknisyenler 4aydir maaş alamıyor.haklı olarak iş yavaslatmislar.. Demekki neymiş dinsizin hakkından imansiz gelirmiş. Shgm den filan fayda yok. Bırakacan işi sap gibi kalakalacaklar ortada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Bir kısım çalışan tokadı bastı verdi dilekçeyi bakanlık maaşların bir kısmını gokcenin hakedisinden kesip ödedi. Kasım aralik 2ay içerde hala..ama bu kafayla devam ederlerse ki öyle görünüyor çalışanlar bu sefer osmanli tokadini basacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
üvey evlat ~ 3 yıl önce
THK maaş vermiyor perişanız

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000