26 Eylül 2012, Çarşamba 10:45:26

YENİ LOGO HANGİSİ OLSUN?

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü logosunu değiştirme kararı aldı...
  • SGHM nin başına da Rizelilerin getirilmesi bir şey değiştirdi mi acaba? THY ve şirketlerinde tüm çalışanların ve özellikle yöneticilerin birincil olarak Rizeli, daha sonra Trabzonlu ve daha da sonra Karadenizli olmasına dikkat ediliyor. SGHM de de başladı mı bu durum??
  • SHGM e işinizi düşerse eğer anlayın ki sizi çok bekletir ve hiç bir cevap verme nezaketinde bile olmazlar.Kısaca sadece kakara kikiri yapıp hiç bir şey bilmeyen ama hepsinin uzman yada müdür olduğu boş bir yerdir.O zaman ona yakışan en güzel resim bence sadece Beyaz bir boş resimdir.
  • hiç yaratıcı değiller... kopyanın kötüsü hepsiii bu kadarını mı tasarlamışlar.. yaratıcılık bitmiş... 8 nolu tasarım!!!!!!! zaten eskiden kullanılanmıştı.... giden bir şahsiyetin izlerini bunlarla mı silecekler.. daha yaratıcı olmalarını beklerdimmmmmmmmm
  • Başka işleri kalmadı anlaşılan!

Sivil Havacılık Genel Müdürü logosunu değiştireceğini duyurdu. Buna ilişkin bazı tasarımların da hazır olduğu ve yapılan anket sonucunda karar verileceği açıklandı.

SHGM'den yapılan açıklamada:

Genel Müdürlüğümüzün kurumsal kimlik çalışmaları çerçevesinde yeni logo tasarımları yaptırılmış olup, tüm sivil havacılık çalışanları ile diğer ilgililerin katılımıyla gerçekleştirilecek anket sonuçlarına göre logomuzu belirlemek istiyoruz.

Kurumsal kimlik ve görsel iletişim araçlarına yönelik çalışmalarımız ile, kurumuz çalışanları arasında ortak bir kurum kültürü oluşturulması, sektör kuruluşları ile olan iletişimizde kurumsal davranış modelleri aracıyla daha güçlü bir iletişim sağlanması ve Genel Müdürlüğümüzün kamuoyundaki imajının güçlendirilmesi hedeflenmektedir.

Bu kapsamda kurum logomuzun, Genel Müdürlüğümüzün vizyon ve misyonunu en iyi şekilde yansıtır nitelikte olması ve tüm paydaşlarımızın ortak beğenileri çerçevesinde belirlenmesi için bir anket düzenlenmiştir.

Mevcut logomuz ile birlikte diğer logo tasarımlarını aşağıdaki link aracılığı ile tüm çalışanlarımızın, havacılık sektörümüzün ve ilgililerin değerlendirmesine sunarız.

Anketimiz 15 Ekim 2012 tarihinde sonuçlanacaktır.

Saygılarımızla;

YENİ LOGO HANGİSİ OLSUN?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
SGHM nin başına da Rizelilerin getirilmesi bir şey değiştirdi mi acaba? THY ve şirketlerinde tüm çalışanların ve özellikle yöneticilerin birincil olarak Rizeli, daha sonra Trabzonlu ve daha da sonra Karadenizli olmasına dikkat ediliyor. SGHM de de başladı mı bu durum??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BOŞ ~ 6 yıl önce
SHGM e işinizi düşerse eğer anlayın ki sizi çok bekletir ve hiç bir cevap verme nezaketinde bile olmazlar.Kısaca sadece kakara kikiri yapıp hiç bir şey bilmeyen ama hepsinin uzman yada müdür olduğu boş bir yerdir.O zaman ona yakışan en güzel resim bence sadece Beyaz bir boş resimdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
hiç yaratıcı değiller... kopyanın kötüsü hepsiii bu kadarını mı tasarlamışlar.. yaratıcılık bitmiş... 8 nolu tasarım!!!!!!! zaten eskiden kullanılanmıştı.... giden bir şahsiyetin izlerini bunlarla mı silecekler.. daha yaratıcı olmalarını beklerdimmmmmmmmm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Başka işleri kalmadı anlaşılan!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000