26 Temmuz 2012, Perşembe 21:55:40

VIP AIR UÇMAYA HAZIRLANIYOR

Antalya Merkezli VIP Air'e Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ön izin verildi. Bundan sonra ne olacak, VIP Air uçabilecek mi? İşte ayrıntılar.
  • İŞİ KENDİNE AZ GELEN KİŞİ DEDİKODUYLA HAYATINI DEVAM ETTİRİR .
  • Merhaba arkadaslar kac zamandir bazi arkadaslarin karamsar yazilarini okuyorum bu sirket kurulsa ve operasyonlarina baslasa evlere anneler babalar ekmek götürecek genc bayanlar ve baylar belki annesine babasina kardeslerine bakacak neden her olumsuzluklari alip sevince bagliyorsunuz bilmiyorum ......... bakin kurulan uluslararasi calisacak bir sirket insan tasiyacak köse basinda bakkal acimiyo bu insanlar tabiki olumsuzluklar olacak ben 20 senedir havacilikda olan bir kardesinizim almanyada yasiyorum ve bu denli kiskanclik görmedim VIP AIrlines basarilarinin devamini diliyorum .............. tüm ekibine hayirli kalkislar
  • BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DILIYORUM YOLUNUZ AÇIK OLSUN BU CAMIADAN ÇOK TANIDIGIM İNSANLAR ORDA HEPSİ UZMAN VE KALITELİ INSANLAR TURGUT BEYDEN RÜYA HANIMA REYHANDAN TUĞÇEYE KADAR HEPSİ İŞİNDE PROFESYONEL İNSANLAR.SKY'LA ASLA KIYASLAMAYIN SKY'IN BU SENE KI DURUMU İÇLER ACISI ÇALIŞANLARINA BİR SORUN INSANLAR SKY DAN KURTULMAK İÇİN ŞİRKET ALIMLARINI TAKİP EDİYORLAR.SADECE VIP E GECEN YOK IZAIR E DE GECTİ 70 KIŞI İSTİFA ETTI.KALANLAR İSE GİTMEDİKLERİNE BİNPİŞMAN, TOPLU ALIM OLSA BU ŞİRKETTE 70 I DEĞİL 170 İ GİDER BU KADAR KESİN KONUSUYORUM.GERÇİ SKY İÇİN HAVA HOŞ ZATEN ADAM ÇIKARTACAKLAR GİDEN GİTSİN POLİTİKASI VAR.
  • yahu arkadaslar bu ne düellosu anlamış deilim yahu havacılıga yeni bir şirket katıldı bir çogumuza bir kapı daha açıldı hayırlı olsun diyeceğinize vip sky polemiğine giriyorsunuz komik :) sky konusunda tecrübeli kabin memuru arkadaşlar zaten neyin ne oldugunu biliyor yaz boyunca haftada 6 gün uçarsın yarım offla kışın 2.5 ay ücretsiz izin alırsın sanki yazın çok para alıyormuşsun gibi birde kışın sana bunu yaşatırlar kabin desen huzursuz tam bir tecrübeli düşmanı! tecrübeli memurlara karşı cadı avı vardır orda aman yükselmesinler diye kaçırmaya çalısan niteliksiz başka şirkette uçamayan bir sürü kemikleşmiş kadro mevcut eee arkadaşım neyin savunmasını yapıyorsun sen? çıkartılanlar istifaya zorlananlar adını saydıgın şirketlere geçenler tabikide zaten nitelikli insanlar ! geride kalanlar dan bahset sen:)

Turkish Aircraft Havacılık Lojistik Servis ve Bakım Merkezi A.Ş adıyla Azeri İş kadını Dilruba Kubanova tarafından kurulan ve VIP Airlines olarak bilinen şirkete Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından geçici ruhsat verildi. Genel Müdürlüğü'nü Burhan Tiryaki'nin yaptığı şirket bundan sonra hızlı bir şekilde Manuellerini hazırlayarak nihai ruhsatı alabilmek için SHGM tarafından istenen şartları yerine getirmeye çalışacak.

Kurulamayacak dedikodularının sıkça dolaştığı bir sırada gelen bu haber kadro oluşumu içinde bulunan VIP Airlines çalışanlarına rahat bir nefes aldırırken şirketin manuellerini tamamlamak için altı ay süresi olduğu kaydedildi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre VIP Airlines'in ön izin müracaatını yaptıktan sonra hiçbir gecikme yaşamamak için manuel hazırlıklarını bile yaptığı öğrenildi.

Şirketin Genel Müdürü Burhan Tiryaki AirportHaber'e "Her şeyimiz hazır. Uçaklarımız, ekibimiz var. Şimdi SHGM'nin istemiş olduğu tüm belgeleri teslim edeceğiz. SHGM'nin manuellerimizin onaylamasının ardından eğitimlerimizi hızlı bir şekilde yapıp uçuş ruhsatımızı alacağız" dedi.

©AirportHaber.com

VIP AIR UÇMAYA HAZIRLANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

45 YILDA İLK KEZ ~ 6 yıl önce
İŞİ KENDİNE AZ GELEN KİŞİ DEDİKODUYLA HAYATINI DEVAM ETTİRİR .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erencem ~ 6 yıl önce
Merhaba arkadaslar kac zamandir bazi arkadaslarin karamsar yazilarini okuyorum bu sirket kurulsa ve operasyonlarina baslasa evlere anneler babalar ekmek götürecek genc bayanlar ve baylar belki annesine babasina kardeslerine bakacak neden her olumsuzluklari alip sevince bagliyorsunuz bilmiyorum ......... bakin kurulan uluslararasi calisacak bir sirket insan tasiyacak köse basinda bakkal acimiyo bu insanlar tabiki olumsuzluklar olacak ben 20 senedir havacilikda olan bir kardesinizim almanyada yasiyorum ve bu denli kiskanclik görmedim VIP AIrlines basarilarinin devamini diliyorum .............. tüm ekibine hayirli kalkislar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DILIYORUM YOLUNUZ AÇIK OLSUN BU CAMIADAN ÇOK TANIDIGIM İNSANLAR ORDA HEPSİ UZMAN VE KALITELİ INSANLAR TURGUT BEYDEN RÜYA HANIMA REYHANDAN TUĞÇEYE KADAR HEPSİ İŞİNDE PROFESYONEL İNSANLAR.SKY'LA ASLA KIYASLAMAYIN SKY'IN BU SENE KI DURUMU İÇLER ACISI ÇALIŞANLARINA BİR SORUN INSANLAR SKY DAN KURTULMAK İÇİN ŞİRKET ALIMLARINI TAKİP EDİYORLAR.SADECE VIP E GECEN YOK IZAIR E DE GECTİ 70 KIŞI İSTİFA ETTI.KALANLAR İSE GİTMEDİKLERİNE BİNPİŞMAN, TOPLU ALIM OLSA BU ŞİRKETTE 70 I DEĞİL 170 İ GİDER BU KADAR KESİN KONUSUYORUM.GERÇİ SKY İÇİN HAVA HOŞ ZATEN ADAM ÇIKARTACAKLAR GİDEN GİTSİN POLİTİKASI VAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
limon ~ 6 yıl önce
yahu arkadaslar bu ne düellosu anlamış deilim yahu havacılıga yeni bir şirket katıldı bir çogumuza bir kapı daha açıldı hayırlı olsun diyeceğinize vip sky polemiğine giriyorsunuz komik :) sky konusunda tecrübeli kabin memuru arkadaşlar zaten neyin ne oldugunu biliyor yaz boyunca haftada 6 gün uçarsın yarım offla kışın 2.5 ay ücretsiz izin alırsın sanki yazın çok para alıyormuşsun gibi birde kışın sana bunu yaşatırlar kabin desen huzursuz tam bir tecrübeli düşmanı! tecrübeli memurlara karşı cadı avı vardır orda aman yükselmesinler diye kaçırmaya çalısan niteliksiz başka şirkette uçamayan bir sürü kemikleşmiş kadro mevcut eee arkadaşım neyin savunmasını yapıyorsun sen? çıkartılanlar istifaya zorlananlar adını saydıgın şirketlere geçenler tabikide zaten nitelikli insanlar ! geride kalanlar dan bahset sen:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000