10 Mart 2011, Perşembe 16:40:39

VE ARIDURU İSTİFA ETTİ

Milletvekili adaylığı için kamu görevlilerine tanınan sürenin dolmasına saatler kala SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru istifa etti.
  • Sen geçen hafta THY'na "26 kişi" ile baskın denetleme yap, ne tesadüf değil mi millet, sanırım Temel Kotil mv adayı ol-a-mamıştır. Ne ile tehdit edildi ise artık. Tamamen tesadüf, budur abi vallahide budur, helal olsun!!
  • çok doğru bir yorum yapmışsınız.. bu haberi okuyunca çok sevindim
  • Ulaştırma bakanlığını sadece havacılıkmış gibi sığ bir mantıkla bakanlar var. Al Arıduru havacılkktan ne anlıyorsa terndende ,kara yollarındanda-deniz yolllarındanda onu anlar
  • Sektörün önemli bir kısmını sopayla mum gibi yapmıştı. Giderken sopasını yanına alacak mı, yoksa yerine gelen kullansın diye bırakacakmı merak ettim.

SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru, 2011 genel seçimlerinde AKP'den Sakarya Milletvekili adayı olabilmek için istifa etti.

2006'dan bu yana SHGM Genel Müdürü olarak görev yapan Arıduru, bugün sektör temsilcileri ile de vedalaştı. TÖSHİD ile yapılan vedalaşma sırasında duygusal anlar yaşandı.

Arıduru, çalışma süresi boyunca kendisini destekleyen sektör temsilcilerine teşekkür ederek görevini bıraktığını açıkladı.

©AirportHaber.com

VE ARIDURU İSTİFA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sen geçen hafta THY'na "26 kişi" ile baskın denetleme yap, ne tesadüf değil mi millet, sanırım Temel Kotil mv adayı ol-a-mamıştır. Ne ile tehdit edildi ise artık. Tamamen tesadüf, budur abi vallahide budur, helal olsun!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çok doğru bir yorum yapmışsınız.. bu haberi okuyunca çok sevindim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ulaştırma bakanlığını sadece havacılıkmış gibi sığ bir mantıkla bakanlar var. Al Arıduru havacılkktan ne anlıyorsa terndende ,kara yollarındanda-deniz yolllarındanda onu anlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sektörün önemli bir kısmını sopayla mum gibi yapmıştı. Giderken sopasını yanına alacak mı, yoksa yerine gelen kullansın diye bırakacakmı merak ettim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000