29 Nisan 2014, Salı 09:20:48

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI’NDA ATAMA FURYASI BAŞLADI

Uzun süredir beklenen Ulaştırma Bakanlığı atamaları bu sabah itibari ile başladı.
  • bunu bir yetkili okurmu bilmiyorum fakat bu liman cüzdanı yenileme için istenenen evraklar çok ama çok saçma sapan birde sürekli liman cüzdanı değişikliği artı stcw almaktan bıktık verdiğimiz paralar cabası bu bu olumsuzluklara dur diyecek helal süt emmiş bir insan evladı lazım lütfen bunları düzeltin.
  • 30 Yılla yakındır sayın Habip beyi tanırım. Önce kendisine yeni hayatında mutluluklar dilerim. 10 yıl içersin de Ulaştırma bakanlığına da çok önemli işler başardığı için kendisini kutluyorum. TÜRKİYENİN EN DÜRÜST İNSANLARINDAN BİRİ OLDUĞU İÇİN KENDİSİNİ KUTLUYORUM. DUALARIM HER ZAMAN ONUNLA OLACAKTIR. SAYGILAR SELAMLAR. ESKİ İSTANBUL ESNAF SANATKARLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ. BORAN ELMAS
  • Bakanlığın her kademesinde görev yaparak, en yüksek devlet memurluğu görevinden alnının akıyla emekli olmuş, hizmetleri unutulmayacak bürokrat.
  • haber sıranız ters olmuş, atama yazısı net. emeklilik istenmiş boş kadroya yeni müsteşar atanmış.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na Lütfi Elvan’ın getirilmesinin ardından, çok sayıda bürokratın görevden alınması, bazılarının da yerlerinin değiştirilmesi bekleniyordu. İlk değişiklik müsteşar düzeyinde oldu.

Bugün resmi gazetede yürürlüğe girerek gerçekleşen değişikliğe göre Hazine Müsteşar Yardımcısı Feridun Bilgin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı müsteşarı oldu. Habib Soluk’un emekliliğini istediği belirtildi.

Yaklaşık üç aydır beklenen değişikliklerin bugün itibari ile start aldığı kaydedilirken, özellikle Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve bakanlığa bağlı diğer kuruluşlarda çok sayıda bürokratın değişeceği kaydediliyor.

Bilindiği gibi Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan bugüne kadar sadece bakanlık personel daire başkanını değiştirmişti. Bu değişiklik diğer değişikliklerin işareti olarak gösterilmişti.

DHMİ’de yapılan haksız uygulamalar ve bakandan habersiz yapılan atamalar Lütfi Elvan’ı çok kızdırmış ve habersiz hiçbir personelin yerinin değiştirilmemesi için yazılı talimat vermişti.

İŞTE ATAMAYA YÖNELİK RESMİ GAZETE İLANI©AirportHaber.com ÖZEL

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI’NDA ATAMA FURYASI BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

wesselam ~ 3 yıl önce
bunu bir yetkili okurmu bilmiyorum fakat bu liman cüzdanı yenileme için istenenen evraklar çok ama çok saçma sapan birde sürekli liman cüzdanı değişikliği artı stcw almaktan bıktık verdiğimiz paralar cabası bu bu olumsuzluklara dur diyecek helal süt emmiş bir insan evladı lazım lütfen bunları düzeltin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BORAN ELMAS ~ 4 yıl önce
30 Yılla yakındır sayın Habip beyi tanırım. Önce kendisine yeni hayatında mutluluklar dilerim. 10 yıl içersin de Ulaştırma bakanlığına da çok önemli işler başardığı için kendisini kutluyorum. TÜRKİYENİN EN DÜRÜST İNSANLARINDAN BİRİ OLDUĞU İÇİN KENDİSİNİ KUTLUYORUM. DUALARIM HER ZAMAN ONUNLA OLACAKTIR. SAYGILAR SELAMLAR. ESKİ İSTANBUL ESNAF SANATKARLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ. BORAN ELMAS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bakanlığın her kademesinde görev yaparak, en yüksek devlet memurluğu görevinden alnının akıyla emekli olmuş, hizmetleri unutulmayacak bürokrat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkat ~ 4 yıl önce
haber sıranız ters olmuş, atama yazısı net. emeklilik istenmiş boş kadroya yeni müsteşar atanmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000