18 Aralık 2015, Cuma 14:20:58

Uçuş okuluna SHGM'den ceza

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), bir uçuş okulunun müdürü ve uçuş öğretmenlerine para cezası kestiğini duyurdu.
  • Öneri : Hemen şöyle rayban gözlükleri ve pilot kıyafetleri ile sırıtan ve hosteslerle uçağa doğru giden hatta mikrofonda jazz band gibi hareketler yapan reklamlar çekin başka sektörlerden gelenlerin parasıyla kapatılır :D
  • OMU UZAYTEM FTO olmasın???
  • THK Uçuş Akademisi Ankara FTO dur. Uçağın motor saati 2000 iken logbooklara kaydedilen toplam uçuş saati 2500 leri buluyordu.
  • THK daki aylardir maas odenmesini planli bir organizasyon oldugunu dusunuyorum.soyleki is bulunlar tazminatlarini vs.yakarak gidiyorlar kalanlar da ya niteliksiz olmalarindan(ingilizce,yaş)ya da iş arama surecinde ucmaya calisiyorlar. Niteliksizlikten kalanlar yarin istenildigi gibi kullanilabilir ve arka bahce olarak ta yeni!emekli pilotlar istihdam edilecektir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), bir uçuş okulunun müdürü ve uçuş öğretmenlerine para cezası kestiğini duyurdu.

Twitter üzerinden bir bildirimde bulunan SHGM, eğitim kayıtlarını gerçeğe aykırı tutan Genel Müdüre 5 bin TL, uçuş öğretmenlerine ise 1.000'er Lira para cezası uygulandığını açıkladı.

Twitter mesajında şu ifadeler kullanıldı:

 

Uçuş okuluna SHGM'den ceza

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Amaan Nolcek ~ 3 yıl önce
Öneri : Hemen şöyle rayban gözlükleri ve pilot kıyafetleri ile sırıtan ve hosteslerle uçağa doğru giden hatta mikrofonda jazz band gibi hareketler yapan reklamlar çekin başka sektörlerden gelenlerin parasıyla kapatılır :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OMU ~ 3 yıl önce
OMU UZAYTEM FTO olmasın???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
0546 ~ 3 yıl önce
THK Uçuş Akademisi Ankara FTO dur. Uçağın motor saati 2000 iken logbooklara kaydedilen toplam uçuş saati 2500 leri buluyordu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eagle ~ 3 yıl önce
Uçuş saatini gerçek saat yazmaya çalışan öğrencilere neler yaptıklarını biliyoruz. Böyle eften püften cezalarla hiç birşey olmaz.
THKurumu ~ 3 yıl önce
THK daki aylardir maas odenmesini planli bir organizasyon oldugunu dusunuyorum.soyleki is bulunlar tazminatlarini vs.yakarak gidiyorlar kalanlar da ya niteliksiz olmalarindan(ingilizce,yaş)ya da iş arama surecinde ucmaya calisiyorlar. Niteliksizlikten kalanlar yarin istenildigi gibi kullanilabilir ve arka bahce olarak ta yeni!emekli pilotlar istihdam edilecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000