15 Kasım 2008, Cumartesi 15:51:03

Uçuş Güvenliğinde İnsan Faktörleri

Sindel Havacılık tarafından 30 Ekim 2008 tarihinde Esenboğa Airport Hotel’de “Uçuş Güvenliğinde İnsan Faktörü” konulu bir seminer düzenlendi.
  • seninkini sonra okudum yazdiklarin icin sagolasin.
  • birileride ucus guvenligindeki baska faktorleri incelese. mesela meydan kolayliklari , bakim vs. niye avrupada nerdeyse hic kaza olmazken turkiyede bu kadar kaza niye oldu. ispanyol ucagi niye trabzonda, worldfocus ispartada daga capti diye incelemezler. orada bir radar olsaydi bu kazalar olmazdi diye bir sonuc cikarmazlar.
  • Nezaman SHGM ye Bu işin uzmanları gelir belki ozaman bizim çenemiz kapanır
  • Uçuş logları ne işe yarar uçmassan B planı hazır.6o yaşında iki kişi kokpitte uçuruldu diye şirket kapatıldı 8 ..10 iniş yapıldığından kimsenin haberi yok! Havalar kötüleşiyor ALLAH arkadaşlarımıza bol şans versin çünkü işmiz ALLAH'A kaldı

Seminere SHGM, DHMİ ve Esenboğa Havalimanı’nda görev yapan çok sayıda katılımcı ile Sindel Havacılık öğretmen pilotları, pilot adayı öğrenciler ve çalışan personel katıldı.

Seminer Ufuk Üniversitesi Kardiyoloji ABD öğretim üyesi ve Hava-Uzay Hekimliği ABD başkanı prof. Tbp. Plt. Alb.(e) Hasan Fehmi Töre ve Havacılık Tıbbı Derneği Başkanı Doç. Tbp. Alb. (e) Muzaffer Çetingüç tarafından verildi.

Seminer

Seminer

Seminer

Seminer

Uçuş Güvenliğinde İnsan Faktörleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

wolf ~ 10 yıl önce
seninkini sonra okudum yazdiklarin icin sagolasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 10 yıl önce
birileride ucus guvenligindeki baska faktorleri incelese. mesela meydan kolayliklari , bakim vs. niye avrupada nerdeyse hic kaza olmazken turkiyede bu kadar kaza niye oldu. ispanyol ucagi niye trabzonda, worldfocus ispartada daga capti diye incelemezler. orada bir radar olsaydi bu kazalar olmazdi diye bir sonuc cikarmazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
show ~ 10 yıl önce
Nezaman SHGM ye Bu işin uzmanları gelir belki ozaman bizim çenemiz kapanır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PİLOTÇUK ~ 10 yıl önce
Uçuş logları ne işe yarar uçmassan B planı hazır.6o yaşında iki kişi kokpitte uçuruldu diye şirket kapatıldı 8 ..10 iniş yapıldığından kimsenin haberi yok! Havalar kötüleşiyor ALLAH arkadaşlarımıza bol şans versin çünkü işmiz ALLAH'A kaldı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000