16 Mart 2011, Çarşamba 16:39:03

TURKUAZ "JET" GİBİ PATLADI!

Türk Sivil Havacılık Sektörü tarafından günlerdir merak edilen karar Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı.
  • Değerli şirket sahibi gerçek aydoğan ise TÜM ÜCRET ALACAĞI OLAN PERSONELİNİN ÜCRETLERİNİ MAHKEME KARARI OLSUN OLMASIN, SHGM KARA VERSİN VERMESİN ... Delikanlı gibi ödemelidir... Zira bu işin yarınları var...daha yaşı genç yeniden piyasaya girmeye kalkarsa hiç mi içi sızlamayacak ???
  • Hey gidi günler, ne güzeldi o gökyüzündeki turkuaz rengi :( Ölürmüydün söz dinleseydin Hidayet ha ölürmüydün ?
  • ARkadaşım demekki elinde senin hiç bir evrak yok ki ve yanlış bilgilere sahipsinki Erciyes Spor a 3 M para gönderildi diye atıp tutuyorsun. Demekki Miami'ye de gönderilen 20-30 bin dolarları 2-3 milyon diye atıp tutuyorsun. Ayıp bunlar. Elinde delil varsa çık söyle bizde ona göre hareket edelim.
  • Olan oldu artık çalısanların hakkı ödensin bizde kapatalım yorum yapmayalım ???

Son günlerde "Jet Fadıl" lakaplı Fadıl Akgündüz'e satılacağı iddialarıyla gündeme gelen Turkuaz Havayolları'yla ilgili SHGM, işletme ruhsatının iptal edildiğini duyurdu.

İşte SHGM tarafından konuya ilişkin yapılan o açıklama:

"Turkuaz Hava Yolları A.Ş.’nin İşletme Ruhsatı İptal Edilmiştir…

İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı Yapmak üzere ruhsatlandırılan Turkuaz Hava Yolları A.Ş.’nin İşletme Ruhsatı, ilgili mevzuat gereklilikleri yerine getirilmediği için iptal edilmiştir.

Bakanlığımız tarafından 25.11.2008 tarihinde İşletme Ruhsatı verilen Turkuaz Hava Yolları A.Ş.’nin mevcut İşletme Ruhsatı, Ticari Hava Taşıma İşletmeleri Yönetmeliği (SHY-6A) ve Ticari Hava Taşıma İşletmeleri Bakım Sistemi Yönetmeliği (SHY-M) ‘nde belirtilen gerekliliklerin yerine getirilememesi sebebiyle 2920 Sayılı Türk Sivil Havacılık Kanunu’nun 30’uncu maddesi ve SHY-6A Yönetmeliğinin 43(n) maddesi kapsamında 15.03.2011 tarihinde iptal edilmiştir."
 

TURKUAZ "JET" GİBİ PATLADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Misafir ~ 7 yıl önce
Değerli şirket sahibi gerçek aydoğan ise TÜM ÜCRET ALACAĞI OLAN PERSONELİNİN ÜCRETLERİNİ MAHKEME KARARI OLSUN OLMASIN, SHGM KARA VERSİN VERMESİN ... Delikanlı gibi ödemelidir... Zira bu işin yarınları var...daha yaşı genç yeniden piyasaya girmeye kalkarsa hiç mi içi sızlamayacak ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hey gidi günler, ne güzeldi o gökyüzündeki turkuaz rengi :( Ölürmüydün söz dinleseydin Hidayet ha ölürmüydün ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ARkadaşım demekki elinde senin hiç bir evrak yok ki ve yanlış bilgilere sahipsinki Erciyes Spor a 3 M para gönderildi diye atıp tutuyorsun. Demekki Miami'ye de gönderilen 20-30 bin dolarları 2-3 milyon diye atıp tutuyorsun. Ayıp bunlar. Elinde delil varsa çık söyle bizde ona göre hareket edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Olan oldu artık çalısanların hakkı ödensin bizde kapatalım yorum yapmayalım ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000