29 Eylül 2016, Perşembe 17:42:22

Tarkim'e bir darbe de SHGM'den: Tüm yetkileri alındı

Tarkim'e bir darbe'de Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden geldi. SHGM'den yapılan açıklamada Tarkim'in yetkilerinin askıya alındığı belirtildi.
  • Birde Zaman'ında taşıdığı ve taşımakta olduğu Feto ve cemaitini taşıyan PEGASUS sahibi Ali Sabancı yö ne Zaman içeri alıcaklar merak konusu en büyük şahit benim
  • Ülkenin geldiği hale bak. Darbeye yeltenebşkecek kadar palazlanmış iç mihraklar, ülkeyi bölmek için her gün canımızı alan şerefsiz teröristler, 17/25 yolsuzluk doğru ama dinlemeler yasal değil deme utanmazlığına ermiş politikler, Ergenekon/Balyoz darbe yokmuş deyip berat ettirilen boşa karartılan, giden hayatlar! İtibarsızca çark edilen laçka olmuş dış politikalar, eğitimi/toplumsal değerleri, adalet inancı bitmiş bir toplum!!!Kurtar bizimya Rab!
  • İyi ki DHMİ varmış, SHGM'ye kalsa TARKİM'in yetkileri yüzyıl daha devam ederdi.
  • Türkiye'de uçuş eğitimi alınmaz.Havacılık bile havacılık için değil de, siyaset için yapılıyor.SHGM havacılık namına TARKİM için yapılan şikayetlerde nerede imiş?

Geçtiğimiz gün Tarkim'in kira anlaşmasını tek taraflı olarak fesh eden Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nden (DHMİ) sonra bir darbe de SHGM'den geldi.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün (SHGM) sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Tarkim'e verilen tüm yetki ve ruhsatları askıya aldığını açıkladı.

Öte yandan Tarkim Uçuş Okulu'nda pilotaj eğitimi gören öğrencilerle ilgili Cuma günü (yarın) web sitesi üzerinden duyuru yapılacağı da belirtildi.

Bu arada Tarkim'in hava taksi ruhsatı şirketin tüm hisselerinin Betül Özbey Bayındır'a ait olduğu için iptal edilmediği sadeceFaruk Bayındır'ın hissesinin bulunduğu Tarkim Uçuş Eğitim ve Uçak Bakım Onarım limited şirketinin yetkilerinin askıya alındığı bildirildi.

İşte SHGM'nin açıklaması;

"Tarkim Uçuş Eğitim ve Uçak Bakım Onarım Ltd.Şti'ne Genel Müdürlüğümüzce verilen TÜM YETKİ VE RUHSATLAR askıya alınmıştır."
 

Tarkim'e bir darbe de SHGM'den: Tüm yetkileri alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

E.i ~ 2 yıl önce
Birde Zaman'ında taşıdığı ve taşımakta olduğu Feto ve cemaitini taşıyan PEGASUS sahibi Ali Sabancı yö ne Zaman içeri alıcaklar merak konusu en büyük şahit benim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Feto ~ 2 yıl önce
Fetonun eteğini öpüp dualarını alanlarda şimdi hala neredeler belli cirit atıyorlar.olan tarkime onun öğrenci çalışanına oldu
Kan kustum, kızılcık şerbeti içmedim! ~ 2 yıl önce
Ülkenin geldiği hale bak. Darbeye yeltenebşkecek kadar palazlanmış iç mihraklar, ülkeyi bölmek için her gün canımızı alan şerefsiz teröristler, 17/25 yolsuzluk doğru ama dinlemeler yasal değil deme utanmazlığına ermiş politikler, Ergenekon/Balyoz darbe yokmuş deyip berat ettirilen boşa karartılan, giden hayatlar! İtibarsızca çark edilen laçka olmuş dış politikalar, eğitimi/toplumsal değerleri, adalet inancı bitmiş bir toplum!!!Kurtar bizimya Rab!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMI ~ 2 yıl önce
İyi ki DHMİ varmış, SHGM'ye kalsa TARKİM'in yetkileri yüzyıl daha devam ederdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 yıl önce
Türkiye'de uçuş eğitimi alınmaz.Havacılık bile havacılık için değil de, siyaset için yapılıyor.SHGM havacılık namına TARKİM için yapılan şikayetlerde nerede imiş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000