22 Mayıs 2014, Perşembe 14:31:26

TAHİR GÖRGÜLÜ SHGM'Yİ GÖREVE ÇAĞIRDI

Geçtğimiz yıl iflas eden SKY Havayolları'nın Genel Müdürü ve Kayı Grup CEO'su Tahir Görgülü, Twitter üzerinden SHGM'yi adeta topa tuttu.
  • Milletin hakkini yiyip vicdani rahat olarak nasil yasaya biliyorsun gorgulu keske soyadin gibi gorgulu olabilsen.Fransali ucamayan magdur yolcuyum.Hatirlatirim ve parmi odeyene kadar da hatirlatmaya devam edecem sana .
  • oradan siritmasi kolay Tahir gorgulu sen benim ucamadigim bilet parami ode dunyada olmazsa zaten Ahirette sirtina binecegim bakalim orada da bu kadar guzel sirita bilecekmisin? Biletini aldim 3 gun sonra sirketin batti.Terbiyesiz herif bir de siritabiliyosun ya!
  • Devlete akıl verene kadar gel de hakkını yediğin çalışanların ödemediğin maaşlarını öde. 2 Cihanda elimiz yakanda . Her hakkımız haram olsun.
  • Durup duruken bu ilgi pek hayra alemet degil....

Geçtğimiz yıl iflas eden SKY Havayolları'nın uzun süredir suskunluğunu koruyan Genel Müdürü ve Kayı Grup CEO'su Tahir Görgülü, Twitter üzerinden SHGM'ye tepki göstererek bazı sorular yöneltti.

Geçtiğimiz yılın yaz sezonu öncesinde iflasını açıklayan SKY Havayolları'nın deneyimli yöneticisi Tahir Görgülü'nün SHGM'ye çağrıda bulunduğu konu ise SHGM'nin görevlendirdiği kontrolörler oldu.

Denetim yapan kontrolörlerinin yetkililer tarafından korunduğunu ve rastgele seçildiğini iddia eden Görgülü, 'İnşallah havacılıkta bir sorun teşkil etmez' ifadelerini kullandı.

Şirketlere özel denetimleri de sorgulayan Tahir Görgülü Bakan ve SHGM'yi göreve çağırdı...©AirportHaber

TAHİR GÖRGÜLÜ SHGM'Yİ GÖREVE ÇAĞIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

gokan ~ 2 yıl önce
Milletin hakkini yiyip vicdani rahat olarak nasil yasaya biliyorsun gorgulu keske soyadin gibi gorgulu olabilsen.Fransali ucamayan magdur yolcuyum.Hatirlatirim ve parmi odeyene kadar da hatirlatmaya devam edecem sana .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gokan ~ 4 yıl önce
oradan siritmasi kolay Tahir gorgulu sen benim ucamadigim bilet parami ode dunyada olmazsa zaten Ahirette sirtina binecegim bakalim orada da bu kadar guzel sirita bilecekmisin? Biletini aldim 3 gun sonra sirketin batti.Terbiyesiz herif bir de siritabiliyosun ya!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mağdur ~ 4 yıl önce
Devlete akıl verene kadar gel de hakkını yediğin çalışanların ödemediğin maaşlarını öde. 2 Cihanda elimiz yakanda . Her hakkımız haram olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haydiiii ~ 4 yıl önce
Durup duruken bu ilgi pek hayra alemet degil....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000